Taupymas

Turėti santaupų yra svarbu, nes jos suteikia galimybę įgyvendinti Jūsų norus ir tikslus. Taip pat todėl, kad santaupos leidžia užsitikrinti finansinį saugumą nenumatytais gyvenimo atvejais ar ateityje. Pasirinkę savo tikslus geriausiai atitinkančias priemones galite pasirūpinti, kad Jūsų ir Jūsų šeimos ateitis būtų tokia, kokios siekiate.

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas naudotis pristatomomis taupymo ir investavimo priemonėmis. Jūs esate atsakingi už savo priimamus sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, išsamiai susipažinkite su pasirinktų priemonių informacija ir rizika.

Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su tam tikra rizika, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti, kad tam tikromis aplinkybėmis, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių banko valios ir veiksmų, gali nukristi Jūsų investicijų vertė. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.