Valiutos rizikos valdymas

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome individualius sprendimus valdyti nestabilius užsienio valiutos kurso pokyčius, sudarant išankstinius valiutos keitimo sandorius.

Išankstiniai valiutos keitimo sandoriai

Išankstiniai valiutos keitimo sandoriai leidžia valdyti valiutos kurso svyravimo riziką, t.y. sudarydami tokius sandorius galite iš anksto fiksuoti valiutos keitimo kursą konkrečiai dienai ateityje ir iš anksto žinoti, kiek tiksliai vienos valiutos gausite už kitą sutartą atsiskaitymo dieną.

Aktualu, jeigu:

Privalumai

Sandorio sudarymo principas

Sudarant išvestinių finansinių priemonių sandorį, valiutos keitimo kursas priklauso nuo valiutų poros, vykdomos operacijos ir sandorio trukmės. Kursas gali būti palankesnis arba prastesnis už tuo metu rinkoje esantį kursą. Atsiskaitymo dieną valiuta pakeičiama iš anksto sutartu kursu - bankas nuo Jūsų sąskaitos nurašo parduodamą valiutą ir įskaito perkamą valiutą. Sudarydami tokio tipo sandorį prisiimate riziką, jog atsiskaitymo dieną valiutos kursas rinkoje gali būti pasikeitęs Jums nepalankia kryptimi.

Pagrindinės sąlygos

Kur kreiptis?

Skambinkite trumpuoju telefonu 1813

Svarbi informacija ir dokumentai

Čia pateikiamas pranešimas yra informacinio pobūdžio, kuris nėra ir negali būti traktuojamas kaip investavimo rekomendacija, konsultacija, investicinis tyrimas ar siūlymas (oferta) įsigyti konkrečią finansinę priemonę. Bankas pateikdamas šią informaciją nevertino Jūsų žinių ir patirties su konkrečia finansine priemone, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus ir finansinį pajėgumą prisiimant riziką