Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Apie draudimą

Kam skirtas gyvybės draudimas ir kas esame mes

Gyvybės draudimas yra skirstomas į gyvybės rizikos draudimą (draudimą nuo įvairių rizikų) ir investicinį gyvybės draudimą, dar kitaip vadinamą kaupiamuoju gyvybės draudimu.

Kodėl verta rinktis „SB draudimą“?

Patogu
Gaukite profesionalų patarimą ar konsultaciją jums priimtinu būdu.
Lanksčios sąlygos
Galite keisti sutarties sąlygas pagal jūsų poreikius.
Galioja visame pasaulyje
Jauskitės saugiai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje!

Kas yra „SB draudimas“

Gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“ su jumis jau nuo 2000-ųjų metų. Visą šį laikotarpį mes dirbame vienu tikslu – suteikti jums ir jūsų artimiesiems finansiškai saugią ir stabilią ateitį. O nuo šiol esame dar stipresni, Šiaulių bankui ir investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupei „Invalda INVL“ sujungus dalį mažmeninių verslų, tarp jų ir gyvybės draudimo verslą.

Jungtinė komanda gyvybės draudimo paslaugas toliau teikia „SB draudimo“ vardu ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. 
Šis susijungimas atneš daugiau vertės klientams, darbuotojams ir investuotojams. Bendras jungtinės komandos siekis – kad gyvybės draudimo paslaugos klientams būtų geriausiu pasirinkimu rinkoje.

Rekvizitai

Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“

Gynėjų g. 14, 01109 Vilnius

Tel. 1813; (8 37) 301 337 (skambinant iš užsienio)
El. paštas [email protected]
Įmonės kodas 110081788

Valdybos nariai
  • Tomas Varenbergas, Investicijų valdymo tarnybos vadovas – valdybos pirmininkas.
  • Donatas Savickas, Finansų tarnybos vadovas – narys.
  • Algimantas Gaulia, Rizikų valdymo tarnybos vadovas (CRO) – narys.

„INVL Life“ susijungimas

Sujungę INVL grupės 30 metų investavimo patirtį ir „SB draudimo“ orientaciją į klientą ir paslaugų prieinamumą mes tikime, kad galime padėti žmonėms užtikrinti savo ir artimųjų finansinę gerovę bei saugumą įvairiais jų gyvenimo etapais.

Po susijungimo „SB draudimo“ perimtos visos „INVL Life“ klientų draudimo sutartys, sudarytos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei esamos „SB draudimo“ klientų sutartys galioja jose nurodytomis sąlygomis. „SB draudimo“ ir buvusios „INVL Life“ klientams nieko daryti nereikia. Daugiau informacijos žiūrėkite DUK apie sandorį.

DUK apie sandorį

Kas bus su mano sutartimi po bendrovių susijungimo? Ar man reikia ką nors daryti?

Įgyvendinus Šiaulių banko ir „Invalda INVL“ dalies mažmeninių verslų sujungimo sandorį, „SB draudimas“, turintis draudimo įmonės licenciją, perėmė visas „INVL Life“ teises ir pareigas, susijusias su draudimo sutartimis Baltijos šalyse bei toliau jas vykdys. „SB draudimo“ perimtos visos „INVL Life“ klientų draudimo sutartys, sudarytos per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, galioja jose nurodytomis sąlygomis, todėl jums nieko daryti nereikia.

Detalią informaciją apie draudimo sutarčių perkėlimą pateikiame tiek viešuose pranešimuose pagal nustatytą tvarką, tiek jums asmeniškai el. paštu ir / ar paštu.

Ar pasikeis mano draudimo sutarties sąlygos?

Po susijungimo „SB draudimas“ perėmė visas „INVL Life“ klientų draudimo sutartis, sudarytas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„INVL Life“ klientų sutartys bei esamos „SB draudimo“ klientų sutartys toliau galioja jose nurodytomis sąlygomis ir „SB draudimas“ toliau vykdys visus sutartinius įsipareigojimus. „SB draudimo“ ir buvusios „INVL Life“ klientams nieko daryti nereikia.

„INVL Life” klientai, nesutinkantys su teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis perleidimu, turi teisę šiuo pagrindu nutraukti sutartį per 1 mėnesį nuo teisių ir pareigų perleidimo dienos.

Ar galiu nesutikti su draudimo sutarties perdavimu „SB draudimui” ir ją nutraukti? Kokiomis sąlygomis?

Draudėjas turi teisę bet kuriuo metu nutraukti draudimo sutartį, apie tai raštu informuodamas draudiką ir pateikdamas draudiko prašomus dokumentus ir informaciją.

Sutartys nutraukiamos draudimo sutarčiai taikomose draudimo taisyklėse nustatyta tvarka. Nutraukiant investicinio ar tradicinio kaupiamojo draudimo sutartį, draudėjui išmokama išperkamoji suma.

„INVL Life” klientai, nesutinkantys su teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis perleidimu, turi teisę šiuo pagrindu nutraukti sutartį per 1 mėnesį nuo teisių ir pareigų perleidimo dienos.

Kokių naujų galimybių man atveria šis sandoris?

Įgyvendinus Šiaulių banko ir „Invalda INVL“ mažmeninių verslų sujungimo sandorį INVL grupės klientai turi galimybę įsigyti Šiaulių banko teikiamų bankinių, kreditavimo ir kitų paslaugų iš vienų rankų.

Šiaulių banko grupės klientams tampa prieinamos naujos galimybės rinktis ilgalaikio taupymo ir investavimo sprendimus: nuo investicinių krypčių iki pensijų fondų, bei geriau jų poreikius atitinkančių gyvybės draudimo produktų.

Kur galėsiu stebėti savo draudimo sutarties statusą? Ar galėsiu naudotis savitarna ir kitais portalais ir vėliau?

Stebėti savo sutarties statusą ir rasti kitą aktualią informaciją ir toliau galėsite internetu prisijungę prie savitarnos. Esami klientai gali jungtis prie tos pačios savitarnos, kaip ir iki šiol, prisijungimo būdai – nesikeičia.

„SB draudimo“ klientai, sudarę sutartis iki 2023-11-30, savo draudimo sutarčių informaciją ras „SB draudimo“ savitarnoje.

Klientai, sudarę sutartis nuo 2023-12-01, ir buvę „INVL Life“ klientai, kurių sutartys perkeltos į „SB draudimą“, savo draudimo sutarčių informaciją ras E-gyvybėje.

Kas atsitiks su automatiniais mokėjimais (e. sąskaitomis)?
  • Klientams, kurie įmokas moka patys paprastu pavedimu, nieko daryti nereikia, informacija bus pakeista siunčiamuose priminimuose.
  • Klientams, kurie įmokas moka pagal e-sąskaitas, nieko daryti nereikia, viskas įvyks automatiškai.
  • Periodiniai pervedimai turėtų veikti, tik klientams rekomenduojame pakeisti mokėjimo gavėjo pavadinimą į Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“, jeigu iki šiol yra UADB „INVL Life“.
  • Sudarant naują e-sąskaitą prašome nurodyti Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“ – lėšų gavėjo rekvizitus:

Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“
Įmonės kodas 110081788

Kur galiu kreiptis, jeigu turiu klausimų?

Jūsų draudimo sutarties konsultantas lieka tas pats, kaip ir iki šiol.

Daugiau informacijos galite sužinoti kreipdamiesi į „SB draudimą“ šiais kontaktais:


Naudingos nuorodos