Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Saugumo programa

Saugumo programa tik už 0,90 Eur per mėnesį ne tik apsaugos nuo neteisėto jūsų kortelės panaudojimo metu patirtų finansinių nuostolių, bet ir automobilio raktelius nuo praradimo ir renginio bilietus atšaukimo dėl ligos atveju.

Užsisakius saugumo programą, prarastą kortelę nauja pakeisime nemokamai, o kortelėje neteisėtai prarastus pinigus atgausite vos per 1 dieną.

Užsisakę Saugumo programą tik už 0,9 Eur mėnesinį mokestį galėsite:

Saugumo programa galite užsisakyti ir šiais kanalais:

Telefonu 1813
(skambinant iš užsienio +37037301337)

 1. Bilietų atšaukimo draudimas galioja renginio bilietų atšaukimo atvejais dėl apdraustojo ligos.
  • Renginio bilietas turi būti nupirktas naudojantis Šiaulių banko išduota kortele arba naudojantis interneto banku.
  • Liga - staigus ir netikėtas sveikatos pablogėjimas, dėl kurio apdraustasis hospitalizuojamas ar jam paskiriamas ambulatorinis gydymas renginio dieną ir sveikatos sutrikimas trunka ne trumpiau nei 7 dienas (įskaitant renginio dieną), ir dėl to apdraustasis negali dalyvauti renginyje.
  • Draudimo išmoka vienam apdraustajam išmokama tik už vieną bilietą, įsigytą į renginį, nepriklausomai nuo įsigytų bilietų skaičiaus.
 2. Transporto priemonės raktelių praradimo draudimu atlyginami raktelių pakeitimo ir / ar spynos pakeitimo ar remonto nuostoliai, patirti dėl raktelių sugadinimo, praradimo vagystės ar plėšimo metu:
  • galioja transporto priemonės raktelių turėtojui, kuris yra teisėtas transporto priemonės savininkas ar valdytojas;
  • transporto priemonės rakteliai laikomi prarastais, kai įrodomi įsilaužimo, vagystės ar plėšimo požymiai.
  • transporto priemonės rakteliai laikomi sugadintais, kai jie yra sulaužyti, pažeisti vandens, ugnies ar kitokios naikinančios jėgos, nesant apdraustojo kaltės.
  • transporto priemonės rakteliai laikomi pavogtais, kai apdraustasis nedelsiant (bet ne vėliau kaip per 24 valandas) praneša apie vagystę policijai ir gauna iš policijos vagystės/ plėšimo faktą patvirtinančius dokumentus.
 3. Asmens civilinės atsakomybės draudimas galioja apdraustojo turtiniams interesams, susijusiems su apdraustojo civiline atsakomybe už žalą, padarytą trečiųjų asmenų turtui ir/ ar sveikatai:
  • atlyginama žala trečiojo asmens materialaus turto sunaikinimo ar sugadinimo ir/ar trečiojo asmens kūno sužalojimo (įskaitant mirtį) atvejais;
  • taip pat atlyginama neturtinė žala, kilusi dėl kūno sužalojimo;
  • naudos gavėjas – žalą patyrusi trečioji šalis.

Draudimo apsaugos apimtis

Draudimo suma

Bilietų atšaukimo draudimas

200 € įvykiui ir visam draudimo laikotarpiui

Transporto priemonės raktelių praradimas

 

300 € įvykiui ir visam draudimo laikotarpiui

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

1 000 € įvykiui ir visam draudimo laikotarpiui

Apie draudžiamąjį įvykį praneškite nedelsiant, bet ne vėliau nei per 15 kalendorinių dienų nuo įvykio:

Baltic Underwriting Agency, AB