Grynųjų pinigų operacijos

Jei Jums prireiktų išsiimti ar įmokėti grynuosius pinigus į banko ar mokėjimo kortelės sąskaitą, tai padaryti galite pasirinkę sau patogiausią būdą:

Banko skyriuje

Visuose Šiaulių banko skyriuose grynuosius pinigus galima įnešti į savo, kito asmens ar įmonės sąskaitą, sumokėti grynaisiais pinigais mokesčius už komunalines, telekomunikacijų, draudimo, lizingo ir kitas paslaugas, taip pat išsigryninti lėšų iš savo sąskaitos bei atlikti kitas grynųjų pinigų operacijas, sumokėjus bankui nustatytą komisinį mokestį. Atkreipkite dėmesį, kad:

  • Užsienio šalių valiutų monetų bankas nepriima ir neišduoda.
  • Jeigu dalies išmokamos sumos klientui neįmanoma išmokėti užsienio valiutos monetomis, tuomet ši suma konvertuojama į eurus.
  • Susidėvėję ir / ar sugadinti:
    • užsienio šalių banknotai (seno pavyzdžio ar su defektais) nepriimami ir į naujus banknotus nekeičiami;
    • eurų banknotai ir monetos keičiami, vadovaujantis Lietuvos banko puslapyje skelbiamais reikalavimais, kuriuos galite rasti čia.

Dėmesio: Atlikdami mokėjimą atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį.

Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Bankomatuose

Grynųjų pinigų išėmimas / įmokėjimas į savo mokėjimo kortelių sąskaitas galimas grynuosius pinigus priimančiuose Šiaulių banko bankomatuose. Artimiausią tokį bankomatą galite rasti čia.

UAB „Perlas Finance“ terminaluose

Įmokėti ar išsiimti pinigus iš savo mokėjimo kortelės sąskaitos galima 2000 UAB „Perlas Finance“ terminalų visoje Lietuvoje (terminalų sąrašas).

  Grynųjų pinigų įmokėjimas Grynųjų pinigų išėmimas
Minimali vienos operacijos suma 5 EUR 5 EUR
Maksimali vienos operacijos suma* 500 EUR 500 EUR

*Jei norite išsiimti didesnę pinigų suma, operaciją kartokite, tačiau bendra atliktų operacijų suma negali viršyti kortelei nustatyto paros operacijų limito (standartiškai nustatytas 1 000 EUR limitas, atliekant ne daugiau kaip 5 (penkias) pinigų išsiėmimo operacijas).

Papildžius savo sąskaitą, atsiskaityti prekybos ir paslaugų vietose, išsiimti lėšas bankomatuose ir UAB „Perlas Finance“ terminaluose galima iš karto, o pinigines operacijas banko skyriuose ar naudojantis interneto banku bus galima atlikti po 20 min. (kai lėšos įmokėtos darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 7.00 val. iki 21.45 val.).

Visiems privatiems Šiaulių banko klientams, turintiems mokėjimo korteles, susietas su paslaugų planais „Tradicinis“, „Maksimalus“, „Jaunimui“ ir „Kosminis“ – NEMOKAMAS GRYNŲJŲ PINIGŲ IŠĖMIMAS VISUOSE LIETUVOS IR UŽSIENIO BANKOMATUOSE.