Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30. PRISIJUNGTI

Grynųjų pinigų operacijos

Jei Jums prireiktų išsiimti ar įmokėti grynuosius pinigus į banko ar mokėjimo kortelės sąskaitą, tai padaryti galite pasirinkę sau patogiausią būdą:

Banko skyriuje

Visuose Šiaulių banko (toliau – Bankas) skyriuose grynuosius pinigus galima įmokėti į savo, kito asmens ar įmonės sąskaitą, taip pat išsigryninti lėšas iš savo sąskaitos. Atkreipkite dėmesį, kad:

 • Įmokant grynuosius pinigus į kito kliento sąskaitą Banke arba atliekant kredito pervedimą SEPA į kitą banką grynaisiais pinigais, daugiau nei 10 tūkst. Eurų suma – privaloma pateikti lėšų kilmę pagrindžiančius dokumentus.
 • Įmokant grynuosius pinigus į kito kliento sąskaitą Banke arba atliekant kredito pervedimą SEPA į kitą banką grynaisiais pinigais, kuomet turite sąskaitą Banke - grynuosius pinigus turėsite įmokėti į savo sąskaitą ir iš jos atlikti mokėjimus.
 • Jeigu klientas yra fizinis asmuo ir neturi sąskaitos Banke, jam taikomi operacijų ribojimai (vienos operacijos / mėnesio), nurodyti Paslaugų įkainiuose.
 • Asmenims, neturintiems sąskaitos Šiaulių banke, kiekvieną kartą prieš atliekant vienkartinį grynųjų pinigų įmokėjimą į kito kliento sąskaitą Banke arba kredito pervedimą SEPA grynaisiais pinigais į kitą banką, privaloma Banko skyriuje užpildyti anketą.
 • Fiziniai asmenys gali įmokėti / pervesti grynuosius pinigus į VMI arba SODROS sąskaitas, vadovaujantis Paslaugų įkainiuose nurodytais grynųjų pinigų įmokėjimo / pervedimo limitais.
 • Užsienio šalių valiutų monetų Bankas nepriima ir neišduoda.
 • Jeigu dalies išmokamos sumos klientui neįmanoma išmokėti užsienio valiutos monetomis, tuomet ši suma konvertuojama į eurus.
 • Susidėvėję ir / ar sugadinti:
  • užsienio šalių banknotai (seno pavyzdžio ar su defektais) nepriimami ir į naujus banknotus nekeičiami;
  • eurų banknotai ir monetos keičiami, vadovaujantis Lietuvos banko puslapyje skelbiamais reikalavimais, kuriuos galite rasti čia.

Dėmesio: atlikdami grynųjų pinigų operaciją atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Bankas pasilieka teisę neteikti grynųjų pinigų paslaugų Klientams, kurie neturi dalykinių santykių su Banku arba nepateikia visos reikalingos informacijos. Jei dažnai naudojatės grynųjų pinigų operacijomis Banko skyriuose, rekomenduojame tapti klientu ir turėti tęstinius dalykinius santykius su Banku. Tokiu atveju operacijoms taikoma mažiau ribojimų.

Bankomatuose

Grynųjų pinigų išėmimas / įmokėjimas į savo mokėjimo kortelių sąskaitas galimas grynuosius pinigus priimančiuose Šiaulių banko bankomatuose. Artimiausią tokį bankomatą galite rasti čia.

UAB „Perlas Finance“ terminaluose

Įmokėti ar išsiimti pinigus iš savo mokėjimo kortelės sąskaitos galima 2000 UAB „Perlas Finance“ terminalų visoje Lietuvoje (terminalų sąrašas).

  Grynųjų pinigų įmokėjimas Grynųjų pinigų išėmimas
Minimali vienos operacijos suma 5 EUR 5 EUR
Maksimali vienos operacijos suma* 500 EUR 500 EUR

*Jei norite išsiimti didesnę pinigų suma, operaciją kartokite, tačiau bendra atliktų operacijų suma negali viršyti kortelei nustatyto paros operacijų limito (standartiškai nustatytas 1 000 EUR limitas, atliekant ne daugiau kaip 5 (penkias) pinigų išsiėmimo operacijas).

Papildžius savo sąskaitą, atsiskaityti prekybos ir paslaugų vietose, išsiimti lėšas bankomatuose ir UAB „Perlas Finance“ terminaluose galima iš karto, o pinigines operacijas banko skyriuose ar naudojantis interneto banku bus galima atlikti po 20 min. (kai lėšos įmokėtos darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 7.00 val. iki 21.45 val.).

Visiems privatiems Šiaulių banko klientams, turintiems mokėjimo korteles, susietas su paslaugų planais „Tradicinis“, „Maksimalus“, „Jaunimui“ ir „Kosminis“ – NEMOKAMAS GRYNŲJŲ PINIGŲ IŠĖMIMAS VISUOSE LIETUVOS IR UŽSIENIO BANKOMATUOSE.