Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Būsto kredito gavėjų gyvybės draudimas

Būsto kredito gavėjų gyvybės draudimas yra skirtas apdrausti būsto kredito gavėjo (-ų) (toliau – apdraustojo (-ųjų)) gyvybę. Tokioje draudimo sutartyje gali būti įtrauktas vienas arba du apdraustieji, taip pat suteikiama galimybė papildomai pasirinkti traumų dėl nelaimingų atsitikimų draudimą (draudimo suma 10 000 Eur asmeniui).

Gyvybės draudimo suma yra lygi būsto kredito likučiui. Mažėjant arba didėjant būsto kredito likučiui, draudimo suma atitinkamai keičiasi (kaip ir draudimo įmoka), tačiau ji negali būti didesnė už tą gyvybės draudimo sumą, kuri yra nurodyta draudimo liudijime. Kai draudimo sutartyje yra du apdraustieji, gyvybės draudimo suma kiekvienam jų yra lygi 50 procentų išduoto ir negrąžinto būsto kredito likučio dydžiui.

Preliminari pirma draudimo įmoka yra nurodoma klientui pateikiamame pasiūlyme. Draudimo įmoka gali keistis po draudimo rizikos vertinimo.

Draudimo įmokos dydis apskaičiuojamas atsižvelgiant į būsto kredito likutį, papildomą draudimo sąlygą, apdraustojo sveikatos būklę, draudimo rizikos lygį bei amžių.

Būsto kredito gavėjų gyvybės draudimo nauda

 

Gyvybės ir traumų draudimo išmokos nėra apmokestinamos

Draudimo įmoka perskaičiuojama kas mėnesį atsižvelgiant į būsto kredito likutį

Draudimo sutartyje gali būti du bendraskoliai

Netekus vieno iš dviejų apdraustųjų padengsime 50 % išduoto ir negrąžinto kredito likučio

Gyvybės ir traumų dėl nelaimingo atsitikimo draudimo išmokos nėra apmokestinamos

Papildoma draudimo apsauga

Trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Traumos dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmoka būtų apskaičiuota pagal jūsų sutarčiai galiojančią traumų lentelę ir padėtų jaustis finansiškai saugiai, kol sveiksite.

Susidomėjote?

Norėdami sudaryti draudimo sutartį ar gauti apie jį išsamesnės informacijos, užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime.

Užpildyti paraišką

Naudinga informacija

Draudimo taisyklės

Būsto kredito gavėjų gyvybės draudimo taisyklės Nr. BK23-01
(redakcija, galiojanti nuo 2023-12-01)

Bendroji dalis ir papildomas draudimas Nr. 300: Trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Nebeplatinamų produktų taisykles rasite čia.

Kainynas

Asmenims, pageidaujantiems sudaryti sutartį pagal Būsto kredito gavėjų gyvybės draudimo taisyklės Nr. BK23-01:

Kainynas Nr. BK23-01-PR

Sutarties sąlygų pakeitimai

Draudimo sutartis sudaroma ilgam laikotarpiui, per kurį daug aplinkybių gali keistis, todėl „SB draudimas” užtikrina galimybę lanksčiai keisti galiojančios draudimo sutarties sąlygas.

Jei pageidaujate keisti draudimo sąlygas, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo vadybininkus telefonu 1813.

Draudikui sutikus, remiantis pateiktu Draudėjo prašymu bus atliktas pakeitimas ir paruoštas priedas prie draudimo sutarties. Konsultacijos metu su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsižvelgdama į konkretų prašymą, bendrovė „SB draudimas“ turi teisę paprašyti papildomos informacijos arba atsisakyti vykdyti prašymus.

Įmokų mokėjimo būdai ir e. sąskaitos užsakymas
 • E. sąskaita – ją gausite tiesiai į savo banko sąskaitą ir galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą (automatinį arba apmokėjimą pavedimu iš savo sąskaitos). Užpildykite Prašymą gauti e. sąskaitas, pasirašykite kvalifikuotu el. parašu ir atsiųskite adresu [email protected], kreipkitės į savo banką ir pateikite prašymą skyriuje arba savo banko e. bankininkystės sistemoje.
 • Banko pavedimu naudodamiesi savo banko elektroninės bankininkystės paslaugomis arba atvykus į savo banko skyrių.
 • Mokėdami įmoką banko pavedimu, nurodykite šią informaciją:
  Gavėjo pavadinimas: Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“
  Įmonės kodas: 110081788
  Suma: Jūsų įmokos suma
  Mokėjimo paskirtis: Periodinė įmoka arba papildoma įmoka, bei draudimo liudijimo numerį ir/ar prašymo registracijos numerį.
  Sąskaitos Nr:
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT88 7180 3000 1046 7605
   AB SEB bankas a/s Nr. LT61 7044 0600 0039 0104
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT81 7300 0100 3753 3136
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT65 4010 0424 0395 7681
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems „INVL Life“ klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimą“:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT23 7180 3000 2346 7842
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT63 7300 0100 0018 8848
   AB SEB bankas a/s Nr. LT93 7044 0600 0149 9596
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT09 4010 0510 0359 3211

Svarbu žinoti

Prieš priimant sprendimą sudaryti gyvybės draudimo sutartį, rekomenduojame atidžiai susipažinti su sutarčiai taikomomis Gyvybės draudimo taisyklėmis (atkreipkite dėmesį į draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius), kainynu, kitomis draudimo sutarties sąlygomis bei pasitarti su savo finansų patarėju ar konsultantu.