• Kontaktai
  • Praneškite apie įstatymų, sukčiavimo bei etikos pažeidimus

Praneškite apie įstatymų, sukčiavimo bei etikos pažeidimus

AB Šiaulių banke vertiname skaidrumą, atsakomybę, sąžiningumą bei pasitikėjimą. Savo veikloje siekiame atitikti aukščiausius verslo etikos principus bei elgesio standartus.

Mums labai svarbu kuo anksčiau pastebėti galimas rizikas ir (arba) teisės aktų reikalavimų nesilaikymo atvejus.

Taigi, jeigu pastebėjote, Šiaulių banko darbuotojų, klientų, verslo partnerių, tiekėjų ar kitos su Šiaulių banku susijusios šalies neteisėtos veiklos, pažeidžiančios įstatymus atvejus*, praneškite mums užpildydami ir pateikdami žemiau esančią formą.

Jūsų pranešimas bus pateiktas Šiaulių banko vyriausiajam atitikties pareigūnui. Užtikrinsime Jūsų asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pranešimą galite pateikti ir anonimiškai. Tačiau anoniminio pranešimo pateikimo atveju negalėsime su Jumis susisiekti, tai gali būti kliūtis tinkamai ištirti bei sustabdyti pažeidimą.

Dėkojame už pasitikėjimą!

Jūsų ryšys su AB Šiaulių banku: *

Išsami informacija apie padarytą/ galimą pažeidimą (koks tai pažeidimas, asmenys, kurie dalyvavo ar galėjo dalyvauti darant pažeidimą, pažeidimo padarymo laikas bei vieta ir pan.) Prašome kaip galima detaliau aprašyti situaciją, galimo ar įvykusio pažeidimo detales. Ši informacija reikalinga efektyviam situacijos nagrinėjimui.

Ar yra kitų pažeidimo liudininkų? Jei taip, pateikite jų kontaktinius duomenis

* Įstatymų ir kitų teisės aktų pažeidimai; Šiaulių banko vidaus politikų, tvarkų ar instrukcijų pažeidimai; tam tikri veiksmai, kurie gali pakenkti Šiaulių banko reputacijai; veiksmai, kurie gali pakenkti darbuotojų, klientų ar trečiųjų asmenų sveikatai ar saugumui bei visuomenės interesams; šiurkštūs privalomų profesinės etikos normų pažeidimai ir kiti susirūpinimą keliantys atvejai.