Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Kartu geresni
nei po vieną

Kurti idėjas, ieškoti naujų sprendimų, spręsti iššūkius, įgyvendinti naujoves... galima ir vienam. Bet juk dviese geriau!

Ypač, kai tikslas – kurti naujos kartos modernų, į klientų poreikius orientuotą finansų rinkos dalyvį, didinantį konkurenciją užsienio kapitalo institucijų dominuojamoje rinkoje ir kuriantį vertę Lietuvos ekonomikai.

Dėl šio bendro tikslo, didžiausias lietuviško kapitalo Šiaulių bankas ir pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ 2023 m. gruodžio 1 d. užbaigė dalies mažmeninių verslų sujungimo sandorį. Susijungusios INVL investicijų valdytojų ir ekspertų, gyvybės draudimo specialistų komandos pradeda naują banko veiklos etapą. Nuo sujungimo dienos Šiaulių banko grupė, be jau teikiamų finansinių paslaugų, valdo antrosios ir trečiosios pakopos pensijų bei investicinius fondus Lietuvoje, išplėtė gyvybės draudimo paslaugų verslą Baltijos šalyse. Gyvybės draudimo verslą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdo Šiaulių banko kontroliuojama gyvybės draudimo bendrovė UAB „SB draudimas“, o pensijų ir investicinių fondų verslas Lietuvoje valdomas per Šiaulių banko grupės bendrovę UAB „SB Asset Management“.

Šiaulių bankas – didžiausio Lietuviško kapitalo bankas šalyje, kurį tiesiogiai prižiūri Europos Centrinis bankas. Per daugiau nei 30 metų Šiaulių bankas stabiliai ir nuosekliai auga kaip finansinis partneris Klientams, ypatingą dėmesį skirdamas verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams.

Geriausias gyvas klientų aptarnavimas plačiausiame aptarnavimo skyrių tinkle Lietuvoje, investicijos į skaitmeninius sprendimus ir gilus namų rinkos bei Klientų poreikių išmanymas – Šiaulių banko sėkmės formulė.

O nuo šiol Šiaulių banko komandą papildo ir vieni labiausiai regione patyrę investicijų valdytojai, gebantys pasiūlyti unikalius sprendimus ir strategijas, skirtas saugoti ir gausinti kiekvieno gyventojo finansinį turtą. Vienus geriausių ilgalaikių rezultatų rinkoje demonstruojančiuose INVL pensijų fonduose investuoja daugiau nei 200 tūkst. gyventojų, o jų sukauptas turtas perkopė 1 mlrd. eurų.

Dviejų stiprių vienas kitą papildančių lietuviškų verslų sinergija, tikime, taps paskata rinkos konkurencijai ir kurs ekonominę vertę Lietuvai bei užtikrins didžiausią naudą tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek akcininkams.

Savitarnos

Prisijunkite prie savo savitarnos ir peržiūrėkite bei valdykite savo galiojančias sutartis.

DUK

Kokia šio sandorio nauda klientams?

Siekiame didžiausios naudos klientams – siekiame, kad jungtinė profesionalų komanda iš vienų rankų galėtų Jums pasiūlyti geriausia, ką abi organizacijos turi rinkoje – INVL kompetencijas investicijų, II ir III pakopos pensijų fondų valdymo srityse ir Šiaulių banko kompetencijas mažmeninės bankininkystės, finansavimo srityse, o taip pat bendrą gyvybės draudimo paslaugų koncepciją, kurioje suderinamos abiejų organizacijų vizijos.

Kaip saugomi mano duomenys?

Sujungėme ne tik verslus, bet ir asmens duomenų apsaugos taisykles. Asmens duomenis tvarkome taip, kaip nurodyta Šiaulių banko grupės įmonių Lietuvoje privatumo politikoje. Ši politika keičia iki 2023-12-01 galiojusias AB Šiaulių banko Asmens duomenų apsaugos taisykles, UAB „SB lizingas“ Informaciją, skirtą vartojimo kredito gavėjams apie tai, kaip renkama, naudojama ir saugoma informacija apie mane ir Asmens duomenų apsaugos politiką, Gyvybės draudimo „SB draudimas“ Asmens duomenų tvarkymo taisykles.

Su kokiais dokumentais ir sąlygomis rekomenduojama susipažinti?

Visus svarbiausius ir su paslaugų teikimų susijusius dokumentus skelbiame čia.

Kas pasikeitė Šiaulių banko klientams?

Šiaulių banko klientai savo finansinių paslaugų krepšelį gali patogiai papildyti kompetentingai valdomais neprofesionaliems investuotojams skirtais investiciniais fondais, II ir III pakopos pensijų fondais, naujomis gyvybės draudimo investavimo kryptimis.

Kas pasikeitė „INVL Life“ klientams?

Gyvybės draudimo sutartys, tokiomis pačiomis sąlygomis kaip galiojo iki sandorio, buvo perkeltos naujam valdytojui, kuriuo tapo Šiaulių banko grupės įmonė - gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“. Klientai, jei pageidauja, gali iš vienų rankų gauti ne tik su gyvybės draudimu susijusias paslaugas, bet ir kasdienės bankininkystės paslaugas – bankines sąskaitas, banko korteles, būsto ir vartojimo paskolas.

Gyvybės draudimo Klientų su paslaugų teikimu susijusiais tikslais ir tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkomi asmens duomenys perduoti naujam valdytojui – gyvybės draudimo bendrovei UAB „SB draudimas“ (juridinio asmens kodas 110081788, buveinės adresas: Gynėjų g. 14, Vilnius), kuris asmens duomenis tvarkys tokiu pačiu būdu ir apimtimi, kaip buvo UADB „INVL Life“.

Kas pasikeitė „INVL Asset Management“ klientams?

Pensijų bei investicinių fondų Lietuvoje Klientų sutartys, tokiomis pačiomis sąlygomis kaip galiojo iki sandorio, buvo perkeltos naujam valdytojui, kuriuo tapo Šiaulių banko grupės įmonė UAB „SB Asset Management“. Klientai, jei pageidauja, gali iš vienų rankų gauti ne tik investicijų, pensijų fondų valdymo, bet ir kasdienės bankininkystės paslaugas – bankines sąskaitas, banko korteles, būsto ir vartojimo paskolas.

Taip pat pensijų bei investicinių fondų Lietuvoje Klientų su dalyvavimu pensijų bei investiciniuose fonduose susijusiais tikslais ir tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkomi asmens duomenys perduoti naujam valdytojui UAB „SB Asset Management“ (juridinio asmens kodas 306241274, buveinės adresas: Gynėjų g. 14, Vilnius), kuris asmens duomenis tvarkys tokiu pačiu būdu ir apimtimi, kaip buvo UAB „INVL Asset Management“.

Kas pasikeitė „SB draudimo“ klientams?

„SB draudimo“ klientams lieka galioti jų turimos gyvybės draudimo sutartys, o savo finansinių paslaugų krepšelį nuo šiol jie gali papildyti kompetentingai valdomais neprofesionaliems investuotojams skirtais investiciniais fondais, II ir III pakopos pensijų fondais, naujomis gyvybės draudimo investavimo kryptimis bei rinktis finansinius produktus iš viso Šiaulių banko siūlomo krepšelio.

Nuo 2023 m. gruodžio 1 d.  „SB draudimo“ veikla, klientų aptarnavimas, interneto svetainė, savitarna, socialinių tinklų paskyros bei prekinis ženklas yra integruoti į Šiaulių banko grupės veiklą ir visos šios paslaugos bus teikiamos tiesiogiai per Šiaulių banką. Latvijoje ir Estijoje „SB draudimas“ klientus aptarnaus „SB Insurance“ vardu.

Kaip pasikeitė fondų valdymas, investavimo kryptys ir strategija?

Šiaulių banko ir INVL mažmeninių verslų sujungimo sandoryje INVL darbuotojai ir jų „know how“ yra neatsiejama susitarimo dalis. Todėl išskirtinė ir profesionali INVL pensijų ir investicinių fondų bei gyvybės draudimo krypčių valdytojų patirtis ir taikoma strategija išlieka.

Kokias INVL paslaugas šis sandoris palietė?

Šie pokyčiai yra aktualūs INVL klientams:

  • Kaupiantiems INVL II pakopos pensijų fonduose
  • Kaupiantiems INVL III pakopos pensijų fonduose
  • Neprofesionaliems investuotojams, investavusiems į Alternatyvių investicijų fondą
  • Apsidraudusiems INVL Life gyvybės draudimu Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje
Kaip buvusiems INVL klientams mokėti įmokas?
  • Gyvybės draudimo įmokų mokėjimo būdus ir rekvizitus rasite interneto svetainės www.sb.lt Draudimo skiltyje Įmokų mokėjimo būdai ir e. sąskaitos
  • III pakopos pensijų fondų įmokų mokėjimo sąskaitas ir naujus rekvizitus rasite savo Pensijų savitarnoje – prisijungę spauskite mygtuką Atlikti pavedimą.
Kaip prisijungti prie savitarnos?

Pensijų savitarną, draudimo savitarną, Turto valdymo portalą bei kitas savitarnos sistemas rasite Šiaulių banko interneto svetainėje www.sb.lt. Svetainės viršutiniame dešiniame kampe spauskite mygtuką Prisijungti ir pasirinkite sistemą, kurios ieškote.

Kur kreiptis kilus klausimams?

Jei turite kokių nors klausimų, kviečiame kreiptis į mūsų Klientų aptarnavimo komandą Jums patogiu būdu:

  • telefonu 1813 (arba +370 37 301 337, jei skambinate iš užsienio);
  • el. paštu [email protected];
  • klientų aptarnavimo skyriuose (pensijų fondų ir gyvybės draudimo klientų prašome registruotis iš anksto tel. 1813.) Skyrių sąrašą rasite čia.
Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30. PRISIJUNGTI