Tapkite Šiaulių banko klientu internetu

Suprantame, kad laikas yra didžiausias turtas ir jį branginame. Kasdien esame arčiau savo klientų ne tik fiziškai, teikdami banko paslaugas 37 miestuose ir miesteliuose, bet ir internetu. Pasinaudokite galimybe tapti mūsų klientu tiesiai iš namų, ofiso ar bet kur, kur šiuo metu esate.

Prisijunkite prie Šiaulių banko

Klientu galite tapti neišėję iš namų!

Tapk klientu internetu

Spauskite mygtuką Tapk klientu internetu ir sekite toliau esančius žingsnius, kuriuose mes:

1. Jus identifikuosime.

Kad įsitikintume, jog tai tikrai jūs - paprašysime identifikuoti savo asmenybę, patvirtinant ją „Smart-ID“ ar mobiliuoju parašu.

2. Paprašysime užpildyti Kliento pažinimo anketą ir ją pasirašyti.

Laikomės visų teisės reikalavimų, tarp jų ir „Pažink savo klientą“ principo, pagal kurį privalome prašyti jūsų užpildyti Kliento pažinimo anketą. Šią anketą periodiškai pildyti turi visi, visų bankų klientai.

3. Prašysime jūsų asmens dokumento nuotraukos ir asmenukės.

Pasiruoškite įrenginį, turintį vaizdo kamerą – paprašysime jūsų nufotografuoti tiek asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą), tiek save. Šis žingsnis būtinas, kad galėtume patvirtinti jūsų asmenybę.

Svarbi informacija

Apie procesą

Jums taip pat prireiks:

 • Tapti Klientu nuotoliniu būdu galite jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis (- ė), ne jaunesnis (-ė) nei 18 metų ir šiuo metu nesate Šiaulių banko klientu.
 • Nuotoliniu būdu jūs galėsite atsidaryti sau Banko sąskaitą su pasirinktu paslaugų planu bei papildomomis paslaugomis: interneto banku ir/ar debeto kortele.
 • Jeigu pildant Kliento pažinimo anketą nurodysite, kad pirmą įmoką į sąskaitą planuojate didesnę nei 15.000 EUR, tuo atveju paprašysime jūsų pateikti lėšų kilmės dokumentus.
 • Visas šis procesas vidutiniškai užtrunka iki 15 minučių. Jis yra nepertraukiamas, todėl visas reikalingas priemones reikėtų pasiruošti prieš pradedant. Nutrūkus procesui, jį jums teks pakartoti nuo pradžių.
 • Užpildžius visą reikiamą informaciją jūsų paraiška dėl sąskaitos atidarymo bus įvertinta maždaug per 1 d. d.
 • Užtikriname, kad jūsų pateikiami duomenys yra kruopščiai saugomi ir bus naudojami tik nurodytiems tikslams.

Jeigu eigoje kiltų klausimų, kviečiame skambinti mums tel. 1813 (arba +370 37 301 337 skambinant iš užsienio).  Darbo dienomis 8.00 - 18.00 val., šeštadieniais 9.00 - 13.00 val.

 • Galiojančio asmens tapatybės dokumento: paso arba asmens tapatybės kortelės.
 • Mobiliojo parašo ar kvalifikuoto „Smart-ID“;
 • Stabilaus ir greito interneto ryšio;
 • Telefono ar kompiuterio su aukštos raiškos vaizdo kamera;
 • Vienos iš šių interneto naršyklių: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari arba Opera;
 • Bet kurios paminėtos operacinės sistemos: Windows, macOS, iOS arba Android.

Pasiūlymai klientams

Praesent sed dignissim tortor, vehicula dapibus ipsum

1

Nam rutrum accumsan lacus vitae malesuada

2

Suspendisse quam diam, sagittis vitae mattis ac

3

Susijusios nuorodos