Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Investicinis gyvybės draudimas

Investicinis gyvybės draudimas su periodinėmis įmokomis sukurtas derinti du aspektus – pinigų taupymą ateities poreikiams bei draudimą nuo įvairių rizikų.

Investicinio gyvybės draudimo įmokos investuojamos kaupiant lėšas pensijai, vaiko ateičiai ar kitiems poreikiams, o jų grąža priklauso nuo pasirinkto investavimo plano.

Be investavimo galima pasirinkti draudimo apsaugas, todėl patyrus traumą ar susirgus sunkia liga, draudimo išmoka padėtų jaustis finansiškai saugiau. Iškilus nenumatytiems finansiniams sunkumams, yra galimybė atsiimti dalį arba visą sukauptą kapitalą.

Investicinis gyvybės draudimas su vienkartine įmoka – skirtas turintiems investavimo patirties, norintiems investuoti visą sumą iš karto pasirinktam laikotarpiui ir tiems, kuriems yra neaktualios draudimo apsaugos.

Investicinio gyvybės draudimo nauda

 

Draudimo išmoka apdraustojo mirties atveju nėra apmokestinama

Periodinės įmokos – nuo 40 eurų per mėnesį, vienkartinė - nuo 1000 eurų

Net 14 investicinių krypčių – renkatės jūs

Draudžiame vaikus nuo 2 mėnesių amžiaus, o draudimo sutarties laikotarpį galima pasirinkti net iki 80-ojo apdraustojo gimtadienio

Galite keisti sutarties sąlygas pagal jūsų poreikius

Apdraustam vaikui sulaukus pilnametystės sukauptas kapitalas gali būti investuojamas toliau – investicinio gyvybės draudimo sutartis lieka galioti

Papildomos investicinio gyvybės draudimo su periodinėmis įmokomis apsaugos

Trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Traumos dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmoka būtų apskaičiuota pagal jūsų sutarčiai galiojančią traumų lentelę ir padėtų jaustis finansiškai saugiai, kol sveiksite.

Sunki trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Sunkios traumos dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmoka būtų apskaičiuota pagal jūsų sutarčiai galiojančią sunkios traumos lentelę.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo

Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju visa draudimo sutartyje numatyta mirties dėl nelaimingo atsitikimo draudimo suma būtų išmokėta jūsų artimiesiems ir būtų papildoma parama.

Kritinės ligos

Sprendimas tiems, kurie neturėtų pakankamai santaupų, jeigu susirgtų sunkia liga. Gauta išmoka padėtų užtikrinti finansinį saugumą sveikstant.

Vienkartinė išmoka, diagnozavus kritinę ligą, suteiktų daugiau laiko rūpintis savo sveikata. Tai finansinė pagalba, kurią galėsite skirti vaistams, gydymui ar reabilitacijai.

Įvykį pripažinus draudžiamuoju, išmokama visa draudimo sutartyje pasirinkta kritinių ligų draudimo išmoka, kuri neapmokestinama.


Investicinės kryptys

Kaip mes investuojame?

Mūsų tikslas – atverti savo klientams kapitalo rinkų potencialą ir padėti sukaupti kuo didesnę pinigų sumą, laikantis numatytos kiekvienos krypties strategijos ir rizikos ribų. Siekdami įgyvendinti šį tikslą, remiamės investavimo principais, kuriuos pavadinome INDEX PLUS.
 

Investicinių krypčių valdymo politika

Daugiau informacijos


 

GPM lengvatos skaičiuoklė

Sužinokite, kiek galite susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio mokant investicinio gyvybės draudimo įmokas

Skaičiuoklė

Susidomėjote?

Norėdami sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį ar gauti apie jį išsamesnės informacijos, užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime.

Užpildyti formą

Naudinga informacija

Sutarties sąlygų pakeitimai

Draudimo sutartis sudaroma ilgam laikotarpiui, per kurį daug aplinkybių gali keistis, todėl „SB draudimas” užtikrina galimybę lanksčiai keisti galiojančios draudimo sutarties sąlygas.

Jei pageidaujate keisti draudimo sąlygas, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo vadybininkus telefonu 1813.

Draudikui sutikus, remiantis pateiktu Draudėjo prašymu bus atliktas pakeitimas ir paruoštas priedas prie draudimo sutarties. Konsultacijos metu su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsižvelgdama į konkretų prašymą, bendrovė „SB draudimas“ turi teisę paprašyti papildomos informacijos arba atsisakyti vykdyti prašymus.

Įmokų mokėjimo būdai ir e. sąskaitos užsakymas

Draudimo įmokas galite mokėti jums patogiausiu būdu:

 • E. sąskaita – ją gausite tiesiai į savo banko sąskaitą ir galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą (automatinį arba apmokėjimą pavedimu iš savo sąskaitos). Užpildykite Prašymą gauti e. sąskaitas, pasirašykite kvalifikuotu el. parašu ir atsiųskite adresu [email protected], kreipkitės į savo banką ir pateikite prašymą skyriuje arba savo banko e. bankininkystės sistemoje.
 • Banko pavedimu naudodamiesi savo banko elektroninės bankininkystės paslaugomis arba atvykus į savo banko skyrių.
  Mokėdami įmoką banko pavedimu, nurodykite šią informaciją:
  Gavėjo pavadinimas: Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“
  Įmonės kodas: 110081788
  Suma: Jūsų įmokos suma
  Mokėjimo paskirtis: Periodinė įmoka arba papildoma įmoka, bei draudimo liudijimo numerį ir/ar prašymo registracijos numerį.
  Sąskaitos Nr:
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT88 7180 3000 1046 7605
   AB SEB bankas a/s Nr. LT61 7044 0600 0039 0104
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT81 7300 0100 3753 3136
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT65 4010 0424 0395 7681
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems „INVL Life“ klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimą“:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT23 7180 3000 2346 7842
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT63 7300 0100 0018 8848
   AB SEB bankas a/s Nr. LT93 7044 0600 0149 9596
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT09 4010 0510 0359 3211

Svarbu žinoti

Prieš priimant sprendimą sudaryti investicinio draudimo sutartį ar pasirenkant investicines kryptis, rekomenduojame atidžiai susipažinti su Investicinio gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. IG23-01, investicinių krypčių Pagrindinės informacijos dokumentais, sutarčiai taikomais atskaitymais (kainynu) ir kita draudiko paruošta informacija apie draudimo sutarties sąlygas ir sutarčiai būdingą riziką bei pasitarti su savo finansų patarėju ar konsultantu.

Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Jei anksčiau investicijų grąža buvo teigiama, ji nebūtinai tokia bus ateityje, investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi. Valdymo įmonė negarantuoja investicijų pelningumo. Investicinių krypčių vertes rasite interneto svetainėje sb.lt.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas investuoti „SB draudimo“ valdomose investicinėse kryptyse. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „SB draudimas“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.