Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Gyvybės rizikos draudimas

Pagrindinis gyvybės rizikos draudimo tikslas – rūpintis žmogaus finansine gerove, apdraudžiant patį brangiausią turtą – gyvybę ir sveikatą.

Turėdami šį draudimą, pinigų nesukaupsite, tačiau būsite tikri, kad, nutikus nelaimingam atsitikimui (traumai, susirgus kritine liga, netekus gyvybės), jums ar jūsų artimiesiems bus išmokėta išmoka ir dėl to neteks iškart susidurti su finansiniais sunkumais.

Tai svarbi apsauga kiekvienam, galinti suteikti finansinį saugumą ne tik jums, jeigu pavyzdžiui reikėtų pinigų gydymui ar reabilitacijai, bet ir jūsų artimiesiems, netekus maitintojo ar kito šeimos nario.

Gyvybės rizikos draudimo nauda

 

Trumpas nedraudžiamųjų įvykių sąrašas

Papildomų draudimo rizikų sumas galima rinktis nepriklausomai nuo gyvybės draudimo sumos

Draudimo sutartį galite sudaryti paprastai ir greitai

Draudimo sąlygos gali būti keičiamos lanksčiai ir nemokamai

Draudimo įmokos mokamos kas mėnesį. Kiekviena įmoka yra apskaičiuojama pagal apdraustojo amžių ir draudimo riziką

Draudžiame vaikus nuo 2 mėnesių amžiaus, o draudimo sutarties laikotarpį galima pasirinkti net iki 70-ojo apdraustojo gimtadienio

Gyvybės draudimo, traumų, kritinių ligų ir kt. išmokos yra neapmokestinamos

Papildomos draudimo apsaugos

Trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Traumos dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmoka priklauso nuo pasirinktos traumų draudimo sumos ir būtų apskaičiuota pagal jūsų sutarčiai galiojančią traumų lentelę, o tai padėtų jaustis finansiškai saugiai, kol sveiksite.

Sunki trauma dėl nelaimingo atsitikimo

Sunkios traumos dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmoka priklauso nuo pasirinktos traumų draudimo sumos ir būtų apskaičiuota pagal jūsų sutarčiai galiojančią sunkios traumos lentelę.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo

Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju visa draudimo sutartyje numatyta mirties dėl nelaimingo atsitikimo draudimo suma būtų išmokėta jūsų artimiesiems ir būtų papildoma parama.

Kritinės ligos

Sprendimas tiems, kurie neturėtų pakankamai santaupų, jeigu susirgtų sunkia liga. Gauta išmoka padėtų užtikrinti finansinį saugumą sveikstant.

Vienkartinė išmoka, diagnozavus kritinę ligą, suteiktų daugiau laiko rūpintis savo sveikata. Tai finansinė pagalba, kurią galėsite skirti vaistams, gydymui ar reabilitacijai.


 

Gyvybės rizikos draudimo skaičiuoklė

Paprastai apskaičiuokite, kiek kainuotų draudimas jums ir jūsų šeimos nariams
 

Skaičiuoklė

Susidomėjote?

Norėdami sudaryti draudimo sutartį ar gauti apie jį išsamesnės informacijos, užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime.

Užpildyti paraiška

Naudinga informacija

Draudimo taisyklės

Gyvybės rizikos draudimo taisyklės Nr. NG23-01 
(redakcija, galiojanti nuo 2023-12-01) 

Bendroji dalis ir papildomos draudimo sąlygos 

Nebeplatinamų produktų taisykles rasite čia.

Kainynas

Asmenims, pageidaujantiems sudaryti sutartį pagal Gyvybės rizikos draudimo taisyklės Nr. NG23-01

Kainynas Nr. NG23-01-PR

Sutarties sąlygų pakeitimai

Draudimo sutartis sudaroma ilgam laikotarpiui, per kurį daug aplinkybių gali keistis, todėl „SB draudimas” užtikrina galimybę lanksčiai keisti galiojančios draudimo sutarties sąlygas.

Jei pageidaujate keisti draudimo sąlygas, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo vadybininkus telefonu 1813.

Draudikui sutikus, remiantis pateiktu Draudėjo prašymu bus atliktas pakeitimas ir paruoštas priedas prie draudimo sutarties. Konsultacijos metu su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsižvelgdama į konkretų prašymą, bendrovė „SB draudimas“ turi teisę paprašyti papildomos informacijos arba atsisakyti vykdyti prašymus.

Įmokų mokėjimo būdai ir e. sąskaitos užsakymas

Draudimo įmokas galite mokėti jums patogiausiu būdu:

 • E. sąskaita – ją gausite tiesiai į savo banko sąskaitą ir galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą (automatinį arba apmokėjimą pavedimu iš savo sąskaitos). Užpildykite Prašymą gauti e. sąskaitas, pasirašykite kvalifikuotu el. parašu ir atsiųskite adresu [email protected], kreipkitės į savo banką ir pateikite prašymą skyriuje arba savo banko e. bankininkystės sistemoje.
 • Banko pavedimu naudodamiesi savo banko elektroninės bankininkystės paslaugomis arba atvykus į savo banko skyrių.
  Mokėdami įmoką banko pavedimu, nurodykite šią informaciją:
  Gavėjo pavadinimas: Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“
  Įmonės kodas: 110081788
  Suma: Jūsų įmokos suma
  Mokėjimo paskirtis: Periodinė įmoka arba papildoma įmoka, bei draudimo liudijimo numerį ir/ar prašymo registracijos numerį.
  Sąskaitos Nr:
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT88 7180 3000 1046 7605
   AB SEB bankas a/s Nr. LT61 7044 0600 0039 0104
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT81 7300 0100 3753 3136
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT65 4010 0424 0395 7681
  • „SB draudimo“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems „INVL Life“ klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimą“:
   AB Šiaulių bankas a/s Nr. LT23 7180 3000 2346 7842
   AB „Swedbank“ a/s Nr. LT63 7300 0100 0018 8848
   AB SEB bankas a/s Nr. LT93 7044 0600 0149 9596
   Luminor Bank AB a/s Nr. LT09 4010 0510 0359 3211

Svarbu žinoti

Prieš priimant sprendimą sudaryti gyvybės draudimo sutartį, rekomenduojame atidžiai susipažinti su sutarčiai taikomomis Gyvybės draudimo taisyklėmis (atkreipkite dėmesį į draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius), kainynu, kitomis draudimo sutarties sąlygomis bei pasitarti su savo finansų patarėju ar konsultantu.