Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google Play* Parsisiųsti iš App Store*
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
Parsisiųsti iš Google PlayParsisiųsti iš App Store

Tapkite Šiaulių banko klientu internetu

Suprantame, kad laikas yra didžiausias turtas ir jį branginame. Kasdien esame arčiau savo klientų ne tik fiziškai, teikdami banko paslaugas 36 miestuose ir miesteliuose, bet ir internetu. Pasinaudokite galimybe tapti mūsų klientu tiesiai iš namų, ofiso ar bet kur, kur šiuo metu esate.

Prisijunkite prie Šiaulių banko

Klientu galite tapti neišėję iš namų!

Tapk klientu internetu

Spauskite mygtuką Tapk klientu internetu ir sekite toliau esančius žingsnius, kuriuose mes:

1. Jus identifikuosime.

Kad įsitikintume, jog tai tikrai jūs - paprašysime identifikuoti savo asmenybę, patvirtinant ją „Smart-ID“ ar mobiliuoju parašu.

2. Paprašysime užpildyti Kliento pažinimo anketą ir ją pasirašyti.

Kad įsitikintume, jog tai tikrai jūs - paprašysime identifikuoti savo asmenybę, patvirtinant ją „Smart-ID“ ar mobiliuoju parašu.

3. Identifikuosime paraiškoje jūsų nurodytus įmonės steigėjus.

Kad įsitikintume, jog tai tikrai jūs - paprašysime identifikuoti savo asmenybę, patvirtinant ją „Smart-ID“, mobiliuoju parašu ar kita jūsų turima identifikavimo priemone.

4. Prašysime jūsų ir kitų steigėjų (jei tokių yra) pateikti asmens dokumento nuotrauką ir asmenukę.

Pasiruoškite įrenginį, turintį vaizdo kamerą – paprašysime jūsų nufotografuoti tiek asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą), tiek save. Šis žingsnis būtinas, kad galėtume patvirtinti jūsų asmenybę.

Svarbi informacija

Apie procesą

Tau taip pat prireiks:

Tapti Klientu nuotoliniu būdu galite jeigu esate Lietuvos Respublikoje registruota įmonė ir šiuo metu nesate Šiaulių banko klientas.

Nuotoliniu būdu jūs galėsite atsidaryti Banko sąskaitą su jūsų pasirinktu paslaugų planu bei papildomomis paslaugomis: interneto banku ir/ar debeto kortele.

Jeigu pildant Kliento pažinimo anketą nurodysite, kad pirmą įmoką į sąskaitą planuojate didesnę nei 15.000 EUR, arba, kad jūsų įmonės veiklai reikalingos licencijos, arba naudos gavėjas yra kitas juridinis asmuo- tuo atveju paprašysime pateikti papildomus dokumentus: pirmos įmokos lėšų kilmę pagrindžiančius dokumentus, licencijas, įmonės dalyvių valdymo struktūrą nurodančius dokumentus.

Visas šis procesas vidutiniškai užtrunka iki 30 minučių. Jis yra nepertraukiamas, todėl visas reikalingas priemones reikėtų pasiruošti prieš pradedant. Nutrūkus procesui, jį jums teks pakartoti nuo pradžių.

Užpildžius visą reikiamą informaciją jūsų paraiška dėl sąskaitos atidarymo bus įvertinta maždaug per 3 d. d.
 

Užtikriname, kad jūsų pateikiami duomenys yra kruopščiai saugomi ir bus naudojami tik nurodytiems tikslams.
 

Jeigu eigoje kiltų klausimų, kviečiame skambinti mums tel. 1813 (arba +370 37 301 337 skambinant iš užsienio). Darbo dienomis 8.00 - 18.00 val., šeštadieniais 9.00 - 13.00 val.

  • Galiojančio asmens tapatybės dokumento: paso, asmens tapatybės kortelės, jei esate užsienietis - leidimo laikinai/nuolatos gyventi Lietuvos Respublikoje.
  • Mobiliojo parašo ar kvalifikuoto „Smart-ID“.
  • Stabilaus ir greito interneto ryšio.
  • Telefono arba kompiuterio su aukštos raiškos vaizdo kamera.
  • Interneto naršyklės: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari arba Opera.
  • Operacinės sistemos: Windows, macOS, iOS arba Android.

Susijusios nuorodos