Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Grynųjų pinigų operacijos

Jei Jums prireiktų išsiimti ar įmokėti grynuosius pinigus į banko ar mokėjimo kortelės sąskaitą, tai padaryti galite pasirinkę sau patogiausią būdą:

Banko skyriuje

Visuose AB Šiaulių banko (toliau – Bankas) skyriuose grynuosius pinigus galima įmokėti į savo atstovaujamos įmonės sąskaitą Banke, taip pat išsigryninti lėšas iš savo atstovaujamos įmonės sąskaitos. Atkreipkite dėmesį, kad:

  • įmokant 15 tūkst. EUR ir daugiau grynųjų pinigų į savo atstovaujamos įmonės sąskaitą Banke – privaloma pateikti lėšų kilmę pagrindžiančius dokumentus, todėl rekomenduojame pateikti prašymą dėl grynųjų pinigų operacijos iš anksto – prieš 2 - 3 darbo dienas. Prašymą pateikti galite Banko skyriuje.
  • įmokant grynuosius pinigus į kito Kliento sąskaitą Banke arba atliekant kredito pervedimą SEPA į kitą banką grynaisiais pinigais, kuomet turite įmonės sąskaitą Banke - grynuosius pinigus turėsite įmokėti į savo atstovaujamos įmonės sąskaitą ir mokėjimus atlikti iš jos.
  • jeigu juridinis asmuo neturi sąskaitos Banke, grynųjų pinigų įmokėjimo į kito Kliento sąskaitą Banke arba kredito pervedimo SEPA į kitą banką grynaisiais pinigais paslauga neteikiama.
  • juridiniai asmenys, neturintys sąskaitos Banke, įmokėti / pervesti grynuosius pinigus į VMI arba SODROS sąskaitas negali. Jeigu Klientas turi sąskaitą Banke, tokiu atveju grynuosius pinigus turi įmokėti į savo sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimą.

Bankas pasilieka teisę neteikti grynųjų pinigų paslaugų juridiniams asmenims, kurie neturi dalykinių santykių su Banku arba Klientams, kurie nepateikia visos reikalingos informacijos. Jeigu norite naudotis grynųjų pinigų operacijomis Banko skyriuose, rekomenduojame tapti Klientu ir turėti tęstinius dalykinius santykius su Banku.

Bankomatuose

Grynųjų pinigų išėmimas / įmokėjimas į savo mokėjimo kortelių sąskaitas galimas grynuosius pinigus priimančiuose Šiaulių banko bankomatuose. Artimiausią tokį bankomatą galite rasti čia.

UAB „Perlas Finance“ terminaluose

Įmokėti ar išsiimti pinigus iš savo mokėjimo kortelės sąskaitos galima 2000 UAB „Perlas Finance“ terminalų visoje Lietuvoje (terminalų sąrašas).

  Grynųjų pinigų įmokėjimas Grynųjų pinigų išėmimas
Minimali vienos operacijos suma 5 EUR 5 EUR
Maksimali vienos operacijos suma* 500 EUR 500 EUR

*Jei norite išsiimti didesnę pinigų suma, operaciją kartokite, tačiau bendra atliktų operacijų suma negali viršyti kortelei nustatyto paros operacijų limito (standartiškai nustatytas 1 000 EUR limitas, atliekant ne daugiau kaip 5 (penkias) pinigų išsiėmimo operacijas).

Papildžius savo sąskaitą, atsiskaityti prekybos ir paslaugų vietose, išsiimti lėšas bankomatuose ir UAB „Perlas Finance“ terminaluose galima iš karto, o pinigines operacijas banko skyriuose ar naudojantis interneto banku bus galima atlikti po 20 min. (kai lėšos įmokėtos darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 7.00 val. iki 21.45 val.).