Investiciniai fondai

Investiciniai fondai – tai kolektyvinio investavimo priemonė, t. y. investuotojams bendrąja daline nuosavybės teise priklausantis turtas, kurį fondo valdymo įmonė investuoja pagal tam tikrą strategiją. Į fondus investuotų lėšų valdymas patikimas investavimo specialistams. Investuotojai, atsižvelgdami į priimtiną riziką, gali pasirinkti tinkamiausią investicinių fondų rūšį (akcijų fondus, obligacijų fondus, mišriuosius fondus, pinigų rinkos fondus, indeksų fondus ar fondų fondus).

Privalumai

Investicinio fondo pasirinkimas

Prieš rinkdamiesi investicinį fondą, patys arba padedami Šiaulių banko investavimo specialistų:

Platinami investiciniai fondai

„INVL Asset Management“ Investiciniai fondai

Turto valdymo bendrovė priklauso vienai iš pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“.  Grupės įmonėse dirba profesionalių investuotojų komanda, kurių patirtis padeda parinkti tinkamiausias investicijas kiekvienoje iš valstybių bei sumažinti galimas rizikas.

Kaip pradėti investuoti?

  1. Šiaulių banko padalinyje arba apsilankę interneto banke turite pasirašyti Investicinių paslaugų teikimo sutartį ir atsidaryti Investicinę sąskaitą.
  2. Įsigyti vertybinių popierių ir juos parduoti galima naudojantis vertybinių popierių platforma arba per finansų konsultantus bei maklerius (Darbo laikas: I-V 8.00-17.00).
Telefonu 1813
(+370 37 301 337 skambinant iš užsienio)

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas, raginimas ar rekomendacija įsigyti kurių nors finansinių priemonių, jas parduoti ir (ar) sudaryti sandorį (-ius).

Investuodami Jūs prisiimate su investavimu susijusią riziką. Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, investicijos gali būti tiek pelningos, tiek nuostolingos, finansinės naudos galima ir negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių bankas valios ir veiksmų. Istoriniai fondo rezultatai nėra patikimas ateities grąžos ir rizikos rodiklis. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.

Nors informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, AB Šiaulių bankas ir „INVL Asset Management“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurie gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti investicinį fondą, atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias rizikas, taikomus mokesčius ir kitus atskaitymus bei atidžiai perskaityti investicinio fondo taisykles, prospektą ir pagrindinės informacijos investuotojams dokumentą.