Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Nekilnojamojo turto kreditas

Susiremontuoti ar pagražinti savo namams, kitam nekilnojamajam turtui įsigyti ar jam suremontuoti, taip pat kitiems jūsų šeimos nekomerciniams poreikiams yra tinkamas nekilnojamojo turto kreditas, išduodamas įkeičiant turtą.

Privalumai

Panaudoję visą kreditą, kredito grąžinimo pradžią galite atidėti 12 mėnesių.
Kreditams su kintama palūkanų norma – išankstinis kredito grąžinimo mokestis netaikomas.

Kredito terminas (mėn.)
Bendros pajamos per mėn. (EUR)
Bendri įsipareigojimai per mėn. (EUR)
Skolinuosi
Mokėjimo metodas
Maksimali galima kredito suma
- EUR
Man reikalinga suma
Jūsų mėnesinė įmoka (EUR)
- EUR
Pildyti paraišką

Tikslios finansavimo sąlygos nustatotomos individualiai ir priklauso nuo kliento kreditingumo vertinimo.

 

Jei imate 90 000 EUR kreditą, įkeisdami nekilnojamąjį turtą, 30 metų laikotarpiui, kai taikoma 4,2 proc. kintamoji metinė palūkanų norma, pasirinktas anuitetinis metodas, sumokate 360 EUR vienkartinį sutarties administravimo mokestį, tai bendra kredito kainos metinė norma būtų 4,29 proc., bendra Jūsų mokama kredito suma – 158 801,57 EUR. Bendras kredito įmokų skaičius – 360, o mėnesio įmokos suma – 440,12 EUR.

Bendra kredito kainos metinė norma apskaičiuojama remiantis prielaidomis kad: (I) kredito sutartis galioja visą sutartą laikotarpį ir jos sąlygos nėra keičiamos; (II) kreditas išmokamas visas ir iš karto; (III) šalys vykdo savo įsipareigojimus pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus; (IV) visą kredito sutarties galiojimo laikotarpį taikoma šiame pavyzdyje nurodyta palūkanų norma, kuri, įskaitant ir kitas mokėtinas sumas, išlieka tokia pati kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir taikoma iki kredito sutarties pabaigos; (V) nėra taikomas kredito grąžinimo atidėjimo laikotarpis; (VI) kreditas nėra grąžinamas iš anksto. Išlaidos, kurios Bankui nežinomos, į bendrą kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdį nėra įtraukiamos.

  Palyginti paskolų sąlygas

Pagrindinė informacija

Pagrindinės sąlygos

Šis kreditas gali būti suteikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams arba asmenims, turintiems Migracijos tarnybos prie LR vidaus reikalų ministerijos išduotą nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Kredito paskirtis

  • Gyvenamojo būsto remontui, apdailai.
  • Kitos paskirties pastatams ar patalpoms įsigyti.
  • Kitos paskirties pastatų ar patalpų remontui.
  • Kitiems tikslams, išskyrus verslą, įgyvendinti.

Valiuta

Eurai

Terminas

Iki 10 metų

Suma

Nustatoma atsižvelgiant į Jūsų ir Jūsų šeimos pajamas bei finansinių galimybių gražinti kreditą vertinimą, taip pat į įsigyjamo ir (ar) įkeičiamo nekilnojamojo turto vertę (kainą).
Gali būti finansuojama iki 70 proc. turto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą).

Kredito užtikrinimo priemonės

Įkeičiamas perkamas turtas ar kitas bankui priimtinas nekilnojamasis turtas.

Įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimas

Įkeičiamą nekilnojamąjį turtą turi įvertinti su banku suderinta nekilnojamojo turto vertinimo bendrovė.

Įkeičiamo nekilnojamojo turto draudimas

Klientas iki kredito išmokėjimo turi apdrausti banko įkeičiamą turą bankui priimtinoje draudimo bendrovėje ar draudimo brokerių įmonėje. Minimalius reikalavimus turto draudimo sutartims rasite čia.

Palūkanų norma       

Kintamoji palūkanų norma.
Palūkanų norma apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmės ir fiksuotos maržos metinių palūkanų suma.

Grąžinimo metodas

Linijinis - kreditas grąžinamas lygiomis dalimis, o palūkanos  skaičiuojamos nuo likusios kredito sumos, todėl įmokos kas mėnesį mažėja.

Anuitetas - grąžinama paskolos dalis ir palūkanos paskaičiuojamos taip, kad kiekvieno mėnesio įmokos būtų vienodos, iki kol paskola bus visiškai išpirkta.

Dokumentai, reikalingi kreipiantis dėl nekilnojamojo turto kredito

Kitus pateiktinus dokumentus aptarsime susitikimo dėl kredito metu.

Susijusios nuorodos

Atkreipiame dėmesį, kad bendra mėnesio įmokų, Jūsų mokamų įvairioms kredito įstaigoms, suma neturėtų viršyti 40 proc. visų per mėnesį Jūsų gaunamų grynųjų pajamų.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš suteikdamas kreditą, bankas atsižvelgia į Jūsų gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus.

Skolinkitės atsakingai – netinkamai vykdydami savo finansinius įsipareigojimus, galite prarasti nekilnojamąjį turtą, įkeistą imant kreditą. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi sąnaudas.

Jus taip pat gali dominti

Būsto kreditas Vartojimo kreditai Daugiabučių namų modernizavimo programa Gyvybės draudimas

Gera turėti savo vietą ne tik po saule, bet ir po savo stogu! Būsto kreditas suteikia galimybę tuo pasirūpinti – šio kredito lėšomis galite įsigyti, statyti ar rekonstruoti gyvenamąjį būstą bei įsigyti žemės sklypą būsto statybai.

Plačiau

Poreikių turime įvairių – tiek mažesnių, tiek didesnių. Kai jiems įgyvendinti prireikia pinigų, gali praversti vartojimo kreditas – patogus būdas pasiskolinti akiniams, skalbyklei, kompiuteriui, buto remontui, atostogoms, automobiliui ar kitoms reikmėms.

Plačiau

Galimybė sumažinti šildymo išlaidas ir pagerinti senos statybos namo būklę – tai priežastys, kodėl verta kreiptis dėl kredito  daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti).

Plačiau

Gyvybės draudimas yra vienas iš būdų užtikrinti šeimos finansinį saugumą nelaimės atveju. Kviečiame susipažinti su pagrindiniais gyvybės draudimo produktais ir išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį būdą jaustis finansiškai saugiai.

Plačiau