Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Kortelių skaitytuvai

Sudarę Mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos sutartį, galite pasiūlyti savo klientams galimybę atsiskaityti kortelėmis. Klientams atsiskaičius kortele, jūs greitai gausite pinigus į savo Šiaulių banke esančią sąskaitą. Šiaulių bankas siūlo savo klientams mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos ir mokėjimo terminalų nuomos sprendimus bendradarbiaujant su „Nets Denmark A/S Lietuvos filialu“.

„Nets Denmark A/S Lietuvos filialas“ yra „Nets“ įmonių grupės dalis.

„Nets“ įmonių grupė - patikimas Baltijos ir Šiaurės šalių mokėjimų partneris, turintis 40 metų patirtį. Daugiau nei 400 000 pardavėjų pasirinko tapti „Nets“ įmonių grupės klientais.

Kodėl verta naudotis atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslauga?

Specialus pasiūlymas

Šis pasiūlymas nėra „Nets“ įsipareigojimas suteikti paslaugą, o visa pateikta informacija ir kainos yra orientacinės ir skirtos tik informacijos tikslais. „Nets“ pasilieka teisę keisti šiame pasiūlyme pateiktą informaciją. Bet kokių „Nets“ paslaugų teikimas visada priklauso nuo atskiro susitarimo.


Pasirinkite sau tinkamiausią kortelių skaitytuvą
Lengvai rasite savo verslui tinkamą mokėjimo terminalą, nesvarbu ar aptarnaudami klientus stovite už prekystalio, ar turite patys pasiekti klientą, ar turite kavinę, ar esate tarptautinio prekybos tinklo dalis.

Stacionarus terminalas – visiems, kurie aptarnauja klientus prie kasos:       

Nešiojamas terminalas liečiamu ekranu - tiems, kurie neturi pastovios klientų aptarnavimo vietos:

Viena sutartis terminalo nuomai ir mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugai
Terminalai priima bekontakčius atsiskaitymus
Lėšos už atsiskaitymus pervedamos į jūsų banko sąskaitą kitą darbo dieną
Prekybininko portalas, kuriame pateikiamos ataskaitos ir operacijų statistika

Užpildykite užklausą ir Šiaulių banko partnerio Nets Denmark A/S Lietuvos filialo darbuotojas paskambins Jums ir suteiks visą reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos – Šiaulių banko skyriuose, tel. 1813 arba elektroniniu paštu [email protected]

Jums taip pat gali būti aktualu