Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

KAUPTI SANTAUPAS

Įvairiems pirkiniams, kelionėms, nenumatytoms išlaidoms, vaikų ar tolimesnei savo ateičiai galite sukaupti pinigų, pasirinkdami tikslus atitinkančią taupymo priemonę.

Trumpalaikiams tikslams

Trumpalaikiams tikslams (iki 2 m.) yra tinkamos paprastos, nerizikingos taupymo priemonės, leidžiančios gauti nustatytą grąžą ir tam tikrą laiką kaupti pinigus palaipsniui.

KAUPIAMASIS INDĖLIS TAUPYMUI

Padėjus šį indėlį, patogu taupyti pinigus ilgesnį laiką:

  • indėlio trukmė – nuo 1,5 metų;
  • mokamos fiksuoto dydžio metinės palūkanos;
  • bet kuriuo metu galima papildyti indėlio sąskaitą suma nuo 5 Eur.

 

Ilgalaikiams tikslams

Renkantis taupymo priemonę ilgalaikiams tikslams, svarbu atsižvelgti į galimybę ilgainiui pasiekti pageidaujamą rezultatą. 

VAIKO INDĖLIS

 

Vaikai – mūsų ateitis, todėl kuo anksčiau pradėsime rūpintis jų būsimu finansiniu pagrindu, tuo lengviau jiems bus ateityje siekti savo tikslų. Pasirinkę šį indėlį:

  • kaupsite pinigus savo vaikui iki jo pilnametystės;
  • galėsite bet kada papildyti indėlio sąskaitą pageidaujama suma (pirmą kartą – nuo 100 Eur);
  • gausite metines palūkanas, kurios nustatomos kartą per metus. 

PENSIJOS KAUPIMAS

Padidinti savo pajamas, gaunamas sulaukus pensinio amžiaus, galite kaupdami pensiją privačiuose:

Dabar pasirūpindami būsima finansine gerove, išėję į pensiją galėsite ilsėtis, keliauti, atsidėti kitiems savo pomėgiams. 

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas naudotis pristatomomis taupymo ir investavimo priemonėmis. Jūs esate atsakingi už savo priimamus sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, išsamiai susipažinkite su pasirinktų priemonių informacija ir rizika.

Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su tam tikra rizika, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti, kad tam tikromis aplinkybėmis, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių banko valios ir veiksmų, gali nukristi Jūsų investicijų vertė. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija