Seifų nuoma

Seifų nuomos paslauga Kretingos (Rotušės a. 7, Kretinga), Raseinių (Dubysos g. 2, Raseiniai), Jurbarko (Dariaus ir Girėno g. 37, Jurbarkas) ir Jonavos (Vasario 16-osios g. 7, Jonava) klientų aptarnavimo skyriuose teikiama iki 2023 m. rugsėjo 28 d.

Seifai – tai bene saugiausias vertybių laikymo būdas 24 val. per parą. Patogu saugoti juvelyrinius dirbinius, nuosavybės ir kitus dokumentus, vertybinius popierius, kolekcionuojamas ar antikvarines vertybes, grynuosius pinigus, taip pat kitus Jums svarbius ir vertingus daiktus.

Šiaulių banko klientams siūlome dviejų tipų saugyklas – esančias banko skyriuje (Vilniuje ir Panevėžyje) arba rekomenduojame naudotis EUROCASH1 VAULTS individualių seifų saugykla – viena saugiausių ir patikimiausių vietų fiziniams ir juridiniams  asmenims saugoti savo vertybes.  Modernios EUROCASH1 saugyklos veikia 24/7 režimu.

Raskite artimiausią saugyklą:

Kodėl verta užsisakyti saugyklą?

Naudojimo terminas

Pasirašius individualaus seifo nuomos sutartį ir sumokėjus nuomos mokestį, individualiu EUROCASH1 VAULTS seifu galima naudotis nuo 1 mėnesio iki 3 metų, o banko saugyklomis – nuo 1 dienos iki 12 mėn.).
Palankios sąlygos

Šiaulių banko klientams taikomos palankios nuomos sąlygos ir įkainiai.
Seifų dydžiai

Galite pasirinkti individualių seifų dydžius nuo mažiausio iki didžiausio.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Norėdami užsisakyti seifo paslaugą Šiaulių banko skyriuje (Vilniuje ir Panevėžyje), atvykite į Šiaulių banko skyrių, kuriame teikiama paslauga, pateikite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pasirašykite sutartį ir sutarties sudarymo metu sumokėkite banko nustatytą nuomos mokestį. Mokesčio dydis priklauso nuo pasirinkto seifo dydžio bei nuomos laikotarpio (įkainiai). Minimalus nuomos terminas – viena para, maksimalus – 12 mėnesių.

Norėdami užsisakyti EUROCASH1 VAULTS seifą, užpildykite užklausą ir Šiaulių banko partnerio UAB „EUROCASH1“ darbuotojas paskambins Jums ir suteiks visą reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos – https://vaults.eurocash1.lt/, tel. +37069684425 arba elektroniniu paštu [email protected].

Pildyti užklausą