Autentifikavimo paslauga

Tai asmens tapatybės patvirtinimas vienoje ar kitoje elektronines paslaugas teikiančioje interneto svetainėje. Interneto banko vartotojams ši paslauga suteikia galimybę identifikuotis šių partnerių portaluose – sistema automatiškai perduos jiems reikalingus kliento duomenis identifikacijai.

www.registrucentras.lt

VĮ Registro centro savitarnos sistemoje galima pasinaudoti nekilnojamojo turto registro, juridinių asmenų registro, adresų registro, VĮRC sertifikatų centro paslaugomis.

www.sodra.lt

SoDros interneto portalas skirtas fiziniams ir juridiniams asmenims, pageidaujantiems naudotis SoDros teikiamomis elektroninėmis paslaugomis. Identifikuoti vartotojai šiame portale gali rasti jiems aktualių išmokų, prašymų, skundų, sutarčių ir kt. informaciją.

www.lietuva2.lt

Patvirtinę tapatybę, piliečiai portale www.lietuva2.lt gali kurti ir pasirašinėti pilietines iniciatyvas, užregistruoti savo organizaciją, rinkti vizas ant dokumentų ir juos tvirtinti internetu.

www.gjensidige.lt

ADB „Gjensidige“ interneto portale vartotojai gali paprastai, lengvai ir greitai apdrausti savo automobilį, turtą ar keliones bei atsiskaityti už draudimo polisus.

www.creditinfo.lt

Suteikia galimybę susipažinti su savo kredito istoriją. Nedvejokite – pasitikrinkite savo kredito reputaciją ir būtinai pašalinkite trūkumus, kurie gali tapti kliūtimi gauti kreditą ar kitas paslaugas ateityje.

https://lizingas.sb.lt/sinfo/

Šiaulių banko lizingo sutarčių informacijos sistemoje privatūs ir verslo klientai gali peržiūrėti pasirašytų sutarčių duomenis, grafikus ir atliktus mokėjimus.

deklaravimas.vmi.lt

Elektroninio deklaravimo sistemoje galima pildyti pajamų ir turto, privačių interesų, nekilnojamojo turto deklaracijas, atlikti su mokesčių deklaravimu susijusias procedūras, pateikti kitus dokumentus.

www.nma.lt

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) informaciniame portale vartotojai gali matyti savo pateiktų paraiškų informaciją, finansinę informaciją, NMA siųstus bei iš NMA gautus dokumentus ir kt. svarbią informaciją, keisti pateiktų paraiškų kontaktinius duomenis bei sąskaitos banke numerį.

mano.ergo.lt

Savitarnos portale mano.ergo.lt galima paprastai ir greitai administruoti turimas bei pirkti naujas draudimo sutartis, vykdyti vienkartinius ir periodinius mokėjimus, pranešti apie draudiminį įvykį.

www.epaslaugos.lt

Viešųjų elektroninių paslaugų portalas suteikia galimybę naudotis valstybinių institucijų, įstaigų ir savivaldybių paslaugomis internetu.

Dokumentai