Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Kaip investuojamos lėšos
II pakopos fonde?

Index Plus strategija

Index Plus investavimas yra mūsų pasirinktas sprendimas, kuris derina pigaus, efektyvaus ir plačiai per pasaulį išskaidyto indeksinio investavimo privalumus su aukštesniu rizikos ir grąžos santykio siekimu privačiose alternatyviose rinkose. Investavimas privačiose rinkose reikalauja kitokio pobūdžio pastangų, investavimo bei teisinių žinių, patirties ir profesionalių sprendimų. Mes parenkame tik tokių investicijų valdytojų komandas, kurios jau yra įrodę ilgametį gebėjimą atskleisti privačių investicijų potencialą. Mes tai darome ne tik tam, kad klientams uždirbtume didesnę grąžą, bet ir diversifikuotume investicijų portfelį, sumažintume jo svyravimus.

Investuojame į įmones Baltijos regione

Mes, viena didžiausių regione investicijų valdytojų komanda, išmanome savo namų regioną, todėl gebame identifikuoti ir realizuoti čia esančias idėjas, kurios turi didesnį grąžos potencialą. Nuolat analizuojame Baltijos regiono akcijas, todėl geriau jaučiame pulsą, kai didžiųjų pasaulio investuotojų horizonte Baltijos šalių akcijų rinkos lieka nepastebėtos.

Aktyviai investuojame į pavienių valstybių ir įmonių obligacijas

Obligacijos yra laikomos saugiu aktyvu, tačiau investuojant į besivystančių šalių ar rizikingesnes įmonių obligacijas galima gauti aukštesnę grąžą. Todėl sujungdami skirtingų rizikų obligacijas, kuriame balansuotą obligacijų portfelį ir siekiame pagerinti rizikos ir grąžos tikslus.

Reikšmingą dalį obligacijų portfelio mes tiesiogiai investuojame į vertybinius popierius – tai padeda mažinti sąnaudas ir daugiau sutaupyti klientui.

Obligacijų dalyje taip pat investuojame į viešose rinkose neprieinamas galimybes – alternatyvų turtą, tokį kaip privati skola.