Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Būsto draudimas būsto kredito gavėjams

Mes galime Jums pateikti mūsų partnerių AB „Lietuvos draudimas“ būsto draudimo pasiūlymą.

Privalumai

Dovanų gaukite civilinės atsakomybės draudimą
Apsidrauskite nuo to, kas iš tikrųjų svarbu
Kas antra žala atlyginama greičiau nei per 5 dienas
Kad visada būtumėte saugus, galite pasirinkti automatinį sutarties pratęsimą

Ką galima apdrausti?

Pastatų draudimas
Tai statinių nejudamos dalys (pvz.: sienos, grindys, durys, elektros įrenginiai) ir šalia būsto esantys stacionarūs statiniai (pvz.: sandėliukas, parkavimo vieta, pagalbiniai pastatai, tvora).
Namų turtas
Tai Jūsų turimas kilnojamas turtas (pvz.: laisvai pastatomi ar įmontuojamieji baldai, kilimai, vaizdo ir garso aparatūra, buitinė technika, dviračiai, vaikiški vežimėliai ir kt.).
Civilinės atsakomybės draudimas
Jūsų atsakomybė, jei netyčia dėl savo valdomo turto trūkumų ar netikėtų įvykių padarytumėte žalos tretiesiems asmenims ar jų turtui (pvz.: užliesite kaimyno butą).
Asmens civilinės atsakomybės draudimas
Jūsų atsakomybė, jei Jūsų ar Jūsų šeimos nariai padarytų žalos trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ir / ar turtui, pavyzdžiui, jei slidinėdami sužalotumėte kitą asmenį arba Jūsų vaikas kieme išdaužtų langą.
Skubi pagalba namuose
Papildomai galite įsigyti paslaugą, kuri pravers atsitikus įvykiui namuose, pvz., užsitrenkus durims, išdužus langui, užsikimšus kanalizacijai ar kt. Pagalbos sulauksite bet kuriuo paros metu.

Draudimas apsaugos nuo tokių rizikų:

Vandens
Gamtos jėgų
Vagystės
Ugnies
Ir kitų rizikų

Ką daryti įvykus įvykiui?

  • Nedelsdami praneškite apie įvykį kompetentingai tarnybai (priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, policijai, avarinei tarnybai, namą administruojančiai įmonei, bendrijos pirmininkui ir pan.).
  • Imkitės visų būtinų turto gelbėjimo priemonių.
  • Praneškite apie įvykį ir patirtą žalą per 3 darbo dienas nuo įvykio dienos savitarnoje www.savasld.lt. Jeigu kyla klausimų kaip tai atlikti, skambinkite 1828. Skambučio kaina priklauso nuo operatoriaus.
  • Išsaugokite sugadintą turtą iki AB „Lietuvos draudimo“ vertintojo atvykimo (jei taip bus sutarta).
  • Vagystės atveju turėkite šiuos dokumentus:
      - įvykį patvirtinantį policijos dokumentą (jeigu turite);
      - pavogtų ir/ar sugadintų daiktų sąrašą.

Susiję dokumentai

Kur kreiptis dėl draudimo?

Jus taip pat gali dominti