Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Pensija su darbdaviu

Prisijunkite prie kitų daugiau kaip 1000 įmonių, kurios jau motyvuoja savo darbuotojus kaupimu pensijai. Užpildykite formą, o mes susisieksime su Jumis ir pristatysime šį socialiai atsakingą būdą motyvuoti darbuotojus.

Pasirūpinkite savo komanda

Registruokitės pokalbiui su patyrusiais asmeniniais verslo konsultantais

Užpildyti formą

Patrauklaus darbdavio sprendimas

Net 51% darbuotojų motyvuotų darbdavio sprendimas kaupti pensijai kartu su darbdaviu*. Nenuostabu, kad tai tampa įprasta motyvacine priemone. Tai atsakingas sprendimas, leidžiantis pasirūpinti Jūsų darbuotojų ateitimi.

*Reprezentatyvus Gyventojų investavimo, taupymo ir kaupimo pensijai įpročių tyrimas (Spinter, 2023 04)

Galimybė pasiūlyti daugiau

Jei planuojate skatinti darbuotoją ir šiam tikslui skiriate 168 eurus bei suteikiate galimybę rinktis – gauti priedą prie atlyginimo ar įmoką į III pakopos pensijų fondą, tuomet nauda atrodo taip:

100 eurų

Pervedama į darbuotojo sąskaitą atskaičius taikomus mokesčius

arba

168 eurai

Pervedami į darbuotojo III pakopos pensijų fondą dėl taikomų mokesčių lengvatų*

Palanki mokestinė aplinka

Pervedant įmokas į darbuotojo III pakopos pensijų fondą, nėra atskaitomi mokesčiai*, kuriais apmokestinamas darbo užmokestis.

nuo 2019 metų

-20 %

Gyventojų pajamų mokestis (GMP)

-1,77 %

Darbdavio socialinio draudimo įmoka

-19,5 %

Darbuotojo socialinio draudimo įmoka

bendras darbo vietos kaštų efektas

68 %

* Šios mokesčių lengvatos taikomos į pensijų fondą sumokėtų pensijų įmokų sumai, neviršijančiai 25 % darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų per metus. Įmokos į pensijų fondus nėra apmokestinamos mokesčiais, taikomais darbo pajamoms, todėl lėšų dalis, atitinkanti visą ar dalį mokesčių sumos, darbdavio sprendimu gali būti išmokama darbuotojui. Skaičiavimuose nevertintas NPD. Atkreipiame dėmesį, kad darbdavio darbuotojo naudai mokamos pensijų įmokos neturėtų būti mokamos vietoje darbo užmokesčio už atliekamą darbą arba būti jo sudedamąja dalimi.

Patogu ir paprasta

Įtraukti savo darbuotojus į šią programą ir ją administruoti – paprasta. Internetu galėsite pateikti darbuotojų kuriems bus vedamos įmokos, sąrašą. Jums priskirsime asmeninį verslo konsultantą, kuris bus visada pasiruošęs pagelbėti.

Nuo ko pradėti

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Užpildyti formą

Svarbu žinoti

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine Pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine Pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant Pensijų sąskaitoje įrašytus Fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas "SB Asset Management" valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, "SB Asset Management" ir AB Šiaulių bankas nėra atsakingi už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.