Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Pensija su darbdaviu – nauda darbuotojui

Leiskite darbdaviui pasirūpinti Jūsų ateitimi

Ar žinojote, kad darbdavys gali tapti partneriu, investuojančiu į Jūsų ateitį? Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite apie pensijos kaupimą su darbdaviu.

Pasidomėkite

Registruokitės pokalbiui su patyrusiais asmeniniais verslo konsultantais

Užpildyti formą

Paprasta pasiekti savo tikslus

Kaupti pensijai su darbdaviu – paprasčiau nei gali atrodyti. Jums nieko nereikia daryti – tiesiog pasirašykite III pakopos pensijos sutartį. Jeigu turite klausimų, kviečiame registruotis į konsultaciją.

Galimybė gauti daugiau

Darbdaviui nusprendus pakelti atlyginimą ar skirti premiją, šiai sumai taikomi mokesčiai. Pervedant įmokas į pensijų fondus, ši pajamų dalis nėra apmokestinama, todėl Jūs gautumėte didesnę sumą į savo III pakopos pensijų fondą palyginti su darbo užmokesčiu ar premija.

Jei skatinti darbuotoją darbdavys skyrė 168 eurus bei suteikė galimybę rinktis – gauti priedą prie atlyginimo ar įmoką į III pakopos pensijų fondą, tuomet nauda atrodo taip:

Galimybė pasiūlyti daugiau

Jei planuojate skatinti darbuotoją ir šiam tikslui skiriate 168 eurus bei suteikiate galimybę rinktis – gauti priedą prie atlyginimo ar įmoką į III pakopos pensijų fondą, tuomet nauda atrodo taip:

100 eurų

Pervedama į darbuotojo sąskaitą atskaičius taikomus mokesčius

arba

168 eurai

Pervedami į darbuotojo III pakopos pensijų fondą dėl taikomų mokesčių lengvatų*

* Šios mokesčių lengvatos taikomos į pensijų fondą sumokėtų pensijų įmokų sumai, neviršijančiai 25 % darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų per metus. Įmokos į pensijų fondus nėra apmokestinamos mokesčiais, taikomais darbo pajamoms, todėl lėšų dalis, atitinkanti visą ar dalį mokesčių sumos, darbdavio sprendimu gali būti išmokama darbuotojui. Skaičiavimuose nevertintas NPD. Atkreipiame dėmesį, kad darbdavio darbuotojo naudai mokamos pensijų įmokos neturėtų būti mokamos vietoje darbo užmokesčio už atliekamą darbą arba būti jo sudedamąja dalimi.

Lėšos priklauso Jums

Savanoriškojo pensijų kaupimo sutarties valdytojas yra pats darbuotojas. Visos lėšos pensijų fonde yra darbuotojo turtas. Pakeitus darbovietę, iš jos išėjus ar darbdaviui nutarus įmokų nebemokėti, Jūs nuspręsite, ką daryti toliau. Pavyzdžiui, galite toliau kaupti savarankiškai arba su nauju darbdaviu.

Pensijų kaupimo nauda

Skaičiuojama, kad pasiekę pensinį amžių darbuotojai iš „Sodros“ gaus tik 30 % buvusio atlyginimo. Kaupdami II pakopoje, gautumėte iki 50 % buvusio atlyginimo. Šiaulių banko finansų ekspertai rekomenduoja, kad pensijos dydis apimtų 70-80 % buvusių pajamų. Šį skaičių galite pasiekti būtent visose trijose pakopose, o kaupdami su darbdaviu galėtumėte sukaupti net 68 % daugiau.

 

 

Skaičiavimo prielaidos: Kaupiama 30 metų su 5 % grąža jau po visų mokesčių ir atskaitymų. GPM lengvata investuojama kartu su metinėmis įmokomis. NPD nėra taikomas, skaičiuojama visa darbo vietos kaina, įskaičiuojant ir darbdavio sumokamus mokesčius.

68 % nauda yra galima dėl to, kad įmokoms į pensijų fondus netaikomi mokesčiai, taikomi išmokant priedą prie atlyginimo. Šios mokesčių lengvatos galioja, jeigu į pensijų fondą sumokėta įmoka neviršija 25 % darbuotojui apskaičiuoto atlyginimo už atliekamą darbą arba būti užmokesčio sudedamąja dalimi. Daugiau apie tai galite sužinoti čia. Kaupiant pensijų fonduose yra prisiimama investavimo rizika, o praeities investicijų rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje.

Nuo ko pradėti

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Užpildyti formą

Svarbu žinoti

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine Pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine Pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant Pensijų sąskaitoje įrašytus Fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas "SB Asset Management" valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, "SB Asset Management" ir AB Šiaulių bankas nėra atsakingi už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.