• Šiandien visos gėlės jums, mieli Klientai!

Šiandien visos gėlės jums, mieli Klientai!

Kai aptarnaujame – tai tik geriausiai, kai sveikiname ir švenčiame – tai tik skambiausiai!

Kovo 19-ąją minėdami Tarptautinę klientų dieną, tikrai turime už ką padėkoti ir kuo didžiuotis.

 

Šiandien sakome ačiū kiekvienam savo klientui už pasitikėjimą, pagyrimus, kritiką, reiklumą, įvertinimą ir buvimą arčiau! Ačiū už tai, kad jūsų dėka jau 4 kartus pelnėme geriausiai aptarnaujančio banko Lietuvoje apdovanojimą.

Už tai, kad esate ypatingi, dovanojame jums ypatingą dovaną - gėlėmis pražydusį pavasarį ir muzikinę gražiausių gėlių puokštę iš paties Rafailo Karpio rankų.

Tegul šie gėlių pripildyti linkėjimai ir sveikinimai skamba arčiau jūsų namų, ofisų ir širdžių. 

Geriausiai klientus aptarnaujantis bankas

Apie tyrimą

Šių metų Lietuvos komercinių bankų sektoriuje atlikto klientų aptarnavimo slapto pirkėjo tyrimo rezultatai rodo - klientus, užsukančius į banko padalinį, geriausiai Lietuvoje aptarnauja Šiaulių bankas!
„Dive Lietuva“ duomenimis, Šiaulių bankas į geriausiai Lietuvoje klientus aptarnaujančių bankų trejetuką patenka jau paskutinius šešerius metus, kuomet atliekami slapto pirkėjo tyrimai – nuo pat 2017 metų.
Šiaulių bankas pasiekė 100 proc. gyvo klientų aptarnavimo kokybės rodiklį – tai geriausias rezultatas tarp šešių tyrime dalyvavusių bankų ir 3,4 proc. punktais lenkia bankų sektoriaus gyvo aptarnavimo vidurkį, kuris siekė 96,6 procento, atskleidė tyrimų bendrovės „Dive Lietuva“ užsakymu atlikto slapto pirkėjo tyrimo rezultatai.

Tyrime buvo vertinami įvairūs klientų aptarnavimo kriterijai – banko padalinio aplinka, aptarnaujančio darbuotojo išvaizda, kontakto užmezgimas, kliento poreikių išsiaiškinimas, bendravimo įgūdžiai, pasiūlymo pateikimas ir argumentavimas, ar klientui siūloma papildomų paslaugų bei vizito pabaiga.
Slapto pirkėjo tyrimą „Dive Lietuva“ atliko 2022 metų lapkričio-gruodžio mėnesiais. Klientų aptarnavimo kokybė buvo vertinama „Citadele“ banke, „Swedbank“, SEB banke, Medicinos banke, „Luminor“ banke ir Šiaulių banke.

Tapkite Šiaulių banko klientu

Kodėl verta rinktis Šiaulių banką?

Platus banko padalinių ir bankomatų tinklas

Mūsų skyriai įsikūrę ir laukia jūsų net 37-iuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Plačiau

Lankstūs paslaugų planai

Išsirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkantį paslaugų planą. Negalite apsispręsti? Išbandykite skaičiuoklę!

Plačiau

Grynųjų pinigų operacijos arčiau jūsų

Su paslaugų planais „Tradicinis“, „Maksimalus“ ir „Jaunimui“ – nemokamas grynųjų pinigų išėmimas visuose Lietuvos ir užsienio bankomatuose.

Plačiau

Debeto ir kredito kortelės jūsų verslui

Bekontaktė mokėjimo „Mastercard®“ kortelė – saugi, patogi ir moderni mokėjimo priemonė atsiskaityti už kasdienius pirkinius.

Plačiau

Atnaujinta ir patogi mobilioji programėlė ir interneto bankas

Tai galimybė greitai ir patogiai sužinoti savo sąskaitų likučius, mokėti už prekes ar paslaugas bei atlikti kitas kasdienes bankines operacijas saugiai ir greitai

Plačiau