Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Draudimas su darbdaviu

Investicinis darbuotojų gyvybės draudimas

Jei siekiate veikti stabiliai ir užtikrinti gerovę savo darbuotojams, ilgalaikis darbuotojų finansinis skatinimas ir motyvavimas darbdavio lėšomis yra racionalus sprendimas – tai investicija į darbuotojų ateitį, jų lojalumą ir patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Darbuotojų gyvybės draudimo naudos

Konkurencinis pranašumas

Naujas darbuotojas mieliau rinksis socialiai atsakingą darbdavį, kuris papildomai motyvuoja darbuotojus kaupiamomis lėšomis ir draudimo apsaugomis.

Patrauklaus darbdavio įvaizdis

Skirdami pinigines lėšas darbuotojų gerovei užtikrinti, padėsite jiems taupyti ir apsisaugoti nuo finansinių sunkumų atsitikus nelaimei.

Papildomos socialinės garantijos

Sutartį sudaro darbuotojas, taigi jis yra draudėjas ir apdraustasis bei kartu kaupia papildomas lėšas ateičiai. Draudimo apsauga galioja visą parą visame pasaulyje, darbo ir nedarbo metu.

Darbuotojui pasirinkus papildomas draudimo apsaugas, išmokamos draudimo išmokos kritinių ligų, traumų dėl nelaimingo atsitikimo atvejais, o darbuotojo mirties atveju tampa svaria finansine parama be maitintojo likusiems darbuotojo artimiesiems.

Investicinio darbuotojų gyvybės draudimo darbdavio lėšomis tikslai

Mokestinės paskatos

Socialinių garantijų suteikimo ir darbuotojų motyvavimo programas skatina valstybė, todėl darbdavio mokamos investicinio gyvybės draudimo įmokos kaupiant darbuotojams kapitalą ateičiai ir/ar juos apdraudžiant neapmokestinamos, jei:

  • Įmokos į investicinio draudimo sutartį neviršija 25% darbuotojo metinio atlyginimo iki mokesčių;
  • Sutarties laikotarpis yra ne trumpesnis nei 10 metų arba ne trumpesnis nei 5 metai, jeigu darbuotojui iki senatvės pensijos liko mažiau nei 5 metai.

Išmokos pagal draudimo sutartis

Nuo ko pradėti

Užpildykite formą. Mes su Jumis susisieksime ir išsamiai papasakosime apie galimas darbuotojų ilgalaikio motyvavimo priemones.

Užpildyti formą

Svarbu žinoti

Prieš priimant sprendimą sudaryti investicinio draudimo sutartį ar pasirenkant investicines kryptis, rekomenduojame atidžiai susipažinti su Investicinio gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. IG23-01, investicinių krypčių Pagrindinės informacijos dokumentais, sutarčiai taikomais atskaitymais (kainynu) ir kita draudiko paruošta informacija apie draudimo sutarties sąlygas ir sutarčiai būdingą riziką bei pasitarti su savo finansų patarėju ar konsultantu.

Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Jei anksčiau investicijų grąža buvo teigiama, ji nebūtinai tokia bus ateityje, investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi. Valdymo įmonė negarantuoja investicijų pelningumo. Investicinių krypčių vertes rasite interneto svetainėje sb.lt.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas investuoti „SB draudimo“ valdomose investicinėse kryptyse. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „SB draudimas“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.