Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
  • Naujienos
  • Šiaulių bankas platina subordinuotųjų obligacijų emisiją su 7,7 proc. metinėmis palūkanomis

Šiaulių bankas platina subordinuotųjų obligacijų emisiją su 7,7 proc. metinėmis palūkanomis

Šiaulių bankas platina iki 25 mln. eurų vertės viešą antro lygio subordinuotųjų obligacijų emisiją, kurios metinės palūkanos - 7,7 proc. Pirmą kartą Šiaulių bankas viešai siūlo savo subordinuotų obligacijų ir neprofesionaliems investuotojams. Obligacijų platinimas prasidės gegužės 2 d. ir vyks iki gegužės 17 d.

„Viešą subordinuotųjų obligacijų emisiją, prieinamą ne tik profesionaliems bei instituciniams investuotojams, bet ir mažmeniniams investuotojams, platiname pirmą kartą.

Esame vienintelis listinguojamas bankas Lietuvoje, kuris suteikia ne tik savo klientams, bet ir visiems gyventojams galimybę investuoti tiek į banko akcijas, tiek į obligacijas. Jaučiame augantį susidomėjimą įvairesniais investavimo instrumentais, galimybėmis investuoti į aukšto investicinio reitingo finansines institucijas.

Siekiame puoselėti investavimo kultūrą Lietuvoje ir kartu tapti pirmu pasirinkimu žmonėms, kurie ieško galimybių investuoti apskritai“, - sako Šiaulių banko Investicijų valdymo tarnybos vadovas Tomas Varenbergas.

Šiaulių banko iki 100 mln. eurų antro lygio subordinuotųjų obligacijų programos bazinį prospektą Lietuvos bankas patvirtino 2024 m. balandžio 23 d.

Vienos subordinuotosios obligacijos nominali vertė – 1 000 EUR, o emisijos metu obligacijos bus platinamos už nominalią kainą. Obligacijų emisijos trukmė – 10 metų. Numatyta išpirkimo diena – 2034 m. gegužės 22 d., tačiau banko iniciatyva obligacijos gali būti išpirktos anksčiau laiko emisijos sąlygose numatytais atvejais.

Šiaulių bankas už obligacijas siūlo 7,7 proc. metinių palūkanų, kurias mokės kas ketvirtį.

Obligacijų viešas siūlymas bus vykdomas tik Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bankas taip pat ketina teikti „Nasdaq Vilnius“ prašymą dėl banko išplatintų obligacijų įtraukimo į „Nasdaq Vilnius“ skolos vertybinių popierių sąrašą ir leidimo jomis prekiauti. Obligacijas įtraukti į prekybą numatoma apie gegužės 28 d.

Šiaulių banko antro lygio subordinuotųjų obligacijų programos bazinis prospektas, galutinės obligacijų sąlygos ir kiti su viešu obligacijų siūlymu susiję dokumentai yra paskelbti Šiaulių banko interneto svetainėje, taip pat adresu www.nasdaqbaltic.com ir www.crib.lt. Su šiais dokumentais taip pat galima susipažinti ir jų kopijas gauti Šiaulių banko buveinėje (Tilžės g. 149, Šiauliai, Lietuva) ir Šiaulių banko Vilniaus filiale (Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, Lietuva)


Svarbu:

Tai yra reklaminis pranešimas, kuris  nėra pasiūlymas arba kvietimas įsigyti Šiaulių banko vertybinių popierių. Investavimas susijęs su rizika. Jūsų investicijų vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, o tam o tam tikromis aplinkybėmis Jūs galite prarasti visus investuotus pinigus. Lietuvos banko prospekto patvirtinimas neturėtų būti laikomas skatinimu įsigyti į prekybos reguliuojamoje rinkoje sąrašą įtraukiamas obligacijas. Potencialiems investuotojams rekomenduojama prieš priimant investavimo sprendimą išsamiai susipažinti su parengtu prospektu bei galutinėmis obligacijų sąlygomis siekiant suprasti visą su sprendimu investuoti į obligacijas susijusią galimą riziką ir grąžą. Šis pranešimas nėra skirtas platinti Jungtinių Amerikos Valstijų naujienų agentūroms arba skleisti Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje, Australijoje arba kitose vietose, kuriose toks skleidimas nėra tinkamas. Viešas obligacijų siūlymas bus vykdomas tik Lietuvos Respublikoje, Latvijos Respublikoje ir Estijos Respublikoje. Vertybiniai popieriai nebus viešai siūlomi Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose jurisdikcijose, kuriose toks siūlymas būtų laikomas neteisėtu.