Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
  • Nacionalinis diktantas

Šiaulių bankas yra bene lietuviškiausias bankas, turintis stiprias šaknis visoje šalyje. Net ir vis labiau tarptautiškumu persmelktame finansų sektoriuje, bankas savo vertybėmis ir savybėmis išlieka lietuviškas.

Džiaugiamės ne tik galėdami pasakyti, kad šiais metais Šiaulių bankas yra Nacionalinio diktanto rėmėjas, bet ir pakviesti prisiminti gražiausius lietuvių kalbos žodžius, dalyvaujant diktanto rašyme jau šių metų kovo 15 d.!

Negana to, visiems rašantiems diktantą suteiksime galimybę jį atnešti į bet kurį Šiaulių banko skyrių, iš kur jį nemokamai išsiųsime patikrinti lietuvių kalbos mokytojų komisijai.

Apie Nacionalinį diktantą

Jau 14-tą kartą

Šiemet jau 14-ą kartą vyksiantis Nacionalinis diktantas – tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Vieniems tai proga pasitikrinti rašybos įgūdžius, kitiems – pasivaržyti, tačiau visiems tai galimybė didžiuotis unikalia lietuvių kalba, o ir padarius klaidų – išmokti ko nors naujo.

Kas tai?

Paties projekto esmė paprasta - visoje Lietuvoje vienu metu rašomas diktantas pagal originalų, šiam renginiui parašytą lietuvių autoriaus tekstą, kurį gyvai transliuoja LRT Radijas. Vėliau diktantai tikrinami ir finalininkai susitinka dar vienam diktantui, po kurio išrenkamas laimėtojas.

Populiarumas

Kasmet diktantą rašo beveik 30 tūkstančių žmonių Lietuvoje ir pasaulyje. Šiemet projekto rėmėju tampa Šiaulių bankas, pakviesdamas dalyvauti ir kitus.

Rašyk. Klysk. Išmok.

Daugiau apie projektą, diktanto rašymą bei senesnių diktantų įrašus galite rasti čia:

https://diktantas.lrt.lt/

Tapkite mūsų klientu