Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
 • Bankas duoda 50 eurų

Bankas duoda 50 eurų

 1. Tapk nauju klientu
 2. Įsigyk pirmą Mastercard Gold kortelę
 3. Pirk 50 kartų per 3 mėn. nuo jos įsigijimo
 4. Gauk 50 eurų dovanų

Tapti klientu internetu Pildyti užklausą

Akcija galioja nuo 2024 m. balandžio 2 d. iki liepos 2 d.

Rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes, prieš prisiimant finansinius įsipareigojimus. Bankas įvertins Jūsų kreditingumą prieš išduodamas kortelę ir gali atsisakyti ją išduoti.

Taisyklės

Akcijos „50 UŽ 50“ taisyklės
 1. Akcijos „50 už 50“ (toliau – Akcija) organizatorius yra AB Šiaulių bankas (toliau - Bankas), juridinio asmens kodas - 112025254, buveinės adresas Tilžės g. 149, Šiauliai.
 2. Akcijos laikotarpis: nuo 2024-04-02  iki 2024-07-02 (imtinai).
 3. Kortelė – Banko kredito kortelė „Mastercard Gold“ išduota Naujam klientui.
 4. Naujas klientas – fizinis asmuo su Banku dalykinius santykius pradėjęs (atsidaręs sąskaitą) ne anksčiau kaip  2024 m. balandžio 2 d.
 5. Akcijos dalyvis –  fizinis asmuo  (Naujas klientas) įvykdęs akcijos sąlygas, t. y. Akcijos laikotarpiu įsigijęs Kortelę bei ja prekybos vietose ar internetu per 3 mėnesius įvykdęs 50 pirkimų.
 6. Akcijos prizai – 50 Eur (penkiasdešimt eurų) visiems Akcijos laikotarpiu tapusiems Nauju klientu ir įsigijusiems Kortelę bei per tris mėnesius nuo įsigijimo prekybos vietose ar internetu  įvykdžiusiems 50  pirkimų.  
 7. Akcijos prizų laimėtojų nustatymas ir informavimas:
  1. Akcijos dalyviui, išpildžiusiam Akcijos sąlygas, Akcijos prizas, pervedamas automatiškai per 10 (dešimt) dienų nuo Akcijos sąlygų įvykdymo į Akcijos dalyvio sąskaitą, kuri yra susieta su Kortele. Akcijos prizų gavėjų sąskaita, susieta su Kortele,  turi būti neuždaryta. Jei Kortelės sąskaita yra uždaryta, prizas  Akcijos dalyviui nėra išmokamas.
  2. Nesant galimybei įteikti (pervesti) Akcijos prizų jie lieka Bankui.
  3. Informacija apie laimėtą ir gautą prizą Akcijos dalyviui pateikiama sąskaitos, su kuria susieta Kortelė, išraše.
  4. Akcijos dalyvis gali gauti tik vieną prizą.
 8. Privatumas ir asmens duomenys
  1. Visi Akcijos dalyvių asmens duomenys tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytus reikalavimus. Bankas imasi visų būtinų, protingų ir pagrįstų priemonių, kad užtikrintų Akcijos dalyvio duomenų apsaugą ir jų tvarkymo teisėtumą.
  2. Akcijos dalyvis turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie tvarkomi, žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis. Akcijos dalyvis taip pat turi teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys, taip pat reikalauti, kad Bankas sunaikintų Akcijos dalyvio asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus. Akcijos dalyvis supranta, kad tokiu atveju Bankas, nebeturėdamas teisės tvarkyti asmens duomenų Akcijos organizavimo ir vykdymo tikslais, privalės pašalinti Akcijos dalyvį iš dalyvavimo Akcijoje.
  3. Akcijos dalyvio pateikti asmens duomenys visais Akcijos organizavimo ir vykdymo tikslais bus tvarkomi Akcijos laikotarpiu ir iki  2024-10-30.
 9. Akcijos prizų gavėjais negali būti Banko ir jo patronuojamųjų įmonių darbuotojai bei darbuotojų šeimos nariai.
 10. Tuo atveju, jeigu Akcijos prizai Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nustatyta tvarka yra apmokestinami, LR gyventojų pajamų mokestį, susijusį su laimėtais Akcijos prizais, sumoka ir deklaruoja Bankas savo lėšomis.
 11. Bankas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Akcijos taisykles, apie pakeitimus iš anksto paskelbęs tuo pačiu būdu, kaip paskelbtos šios taisyklės.
 12. Akcijos taisyklės skelbiamos viešai Banko svetainėje www.sb.lt.

Sužinok daugiau

Daugiau apie Mastercard

Rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes, prieš prisiimant finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi. Šiaulių bankas įvertins Jūsų kreditingumą prieš išduodamas kortelę ir gali atsisakyti ją išduoti.