Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
  • D.U.K.
  • Svarbiausios banko paslaugos Ukrainos piliečiams

Svarbiausios banko paslaugos Ukrainos piliečiams

Mes palaikome Ukrainą ir prisidedame kuo galime. Būdami finansinių paslaugų ekspertais, norime padėti jums, ukrainiečiai, lengviau rasti atsakymus ir susitvarkyti finansinius klausimus.

Jei nerandate atsakymo arba turite kitų klausimų – skambinkite mums tel. 1813 (iš užsienio numerio +370 37 301 337) arba rašykite el. laišką [email protected]. Aptarnaujame klientus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Naujos sąskaitos atidarymas

Nuo karo veiksmų pasitraukusiems Ukrainos piliečiams, kurie nėra buvę Šiaulių banko klientais, banko sąskaitą atidarysime nemokamai, taip pat pasiūlysime specialų paslaugų planą „Tradicinis Ukrainos piliečiams“, kuriam 12 mėnesių nuo sudarymo datos netaikysime mėnesio komisinio mokesčio. Praėjus 12 mėn., kviesime išsirinkti standartinį galiojantį paslaugų planą arba taikysime tipinius paslaugų įkainius, skelbiamus sb.lt.

Norėdami atsidaryti banko sąskaitą, Ukrainos piliečiai kviečiami atvykti į bet kurį Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrių. Jų sąrašą galima rasti paspaudus čia. Būtinai su savimi turėkite asmens dokumentą (daugiau informacijos apie Ukrainoje išduodamus dokumentus rasite čia), Migracijos departamento patvirtinimą ar registracijos kortelę su žyma, kad priimtas prašymas leidimui laikinai gyventi LT/D vizai gauti arba Lietuvos Respublikos išduotą leidimą laikinai gyventi Lietuvoje. Taip pat turite pateikti savivaldybės ar kitos institucijos pažymą apie skirtą pašalpą/paramą, darbo sutartį/darbdavio pažymą ar kitą dokumentą, pagrindžiantį ryšį su Lietuva.

Mokėjimai

Su paslaugų planu „Tradicinis Ukrainos piliečiams“ kredito pervedimai SEPA eurais (per interneto banką) neriboti.

Klientams, nenaudojantiems paslaugų plano, taikomi įkainiai skelbiami čia: anglų kalba, rusų kalba, lietuvių kalba.

Taip pat pinigų pervedimai bet kokia valiuta į Ukrainą, privatiems ir verslo klientams atliekami nemokamai. Jei už pinigų pervedimą buvo nurašyti banko komisiniai mokesčiai, dėl to daryti nieko nereikia, mokesčiai bus sugrąžinti artimiausiu metu. Jei įmanoma, rekomenduojame pervedimus atlikti eurais - taip pinigai gavėjo sąskaitą turėtų pasiekti greičiau.

Pinigų išgryninimas

Atkreipiame dėmesį, kad privatiems klientams, turintiems mokėjimo korteles, susietas su paslaugų planu „Tradicinis Ukrainos piliečiams“ – taikomas nemokamas* pinigų išgryninimas visuose Lietuvos ir užsienio bankomatuose, taip pat „Perlas Finance“ terminaluose.

*Viršijus 1000 Eur arba nuo penktos operacijos taikomas 2 % (min. 3 EUR) komisinis mokestis.

Bankomatų sąrašą rasite paspaudus čia.

Sąskaitos valdymas

Finansinius reikalus galite tvarkyti artimiausiame klientų aptarnavimo skyriuje ir Interneto banke (informacija angliškai, rusiškai).

Mūsų tinklalapis ir interneto bankas veikia lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, todėl galite pasirinkti jums patogiausią.

Ukrainos bankų kortelės

Suprantama, kad dauguma ukrainiečių turi mokėjimo korteles iš Ukrainos bankų. Jomis atsiskaityti, išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus galite įprastai, jeigu jums kortelę išdavęs bankas veikia ir vykdo paslaugas.