Elektroninių dokumentų pasirašymas Dokobit portale

Kaip veikia „Dokobit“?

„Dokobit“ suteikia visas reikiamas funkcijas, leidžiančias greičiau pasirašyti elektroninius dokumentus ir atlikti kitas su jais susijusias užduotis.

Su „Dokobit“ lengvai pasirašysite elektroninius dokumentus ir surinksite kitų šalių parašus vos per kelias minutes.  

„Dokobit“ visi el. parašai sukuriami, naudojant saugias el. tapatybės priemones, ir atitinka griežčiausius reikalavimus pagal ES „eIDAS“ reglamentą.

Pasirašius dokumentą el. parašu „Dokobit“ portale, nėra galimybės nepastebėtai pakeisti duomenų, taip apsaugant dokumentus nuo klastojimo.

„Dokobit“ palaikomi el. parašai turi juridinę galią ir yra pripažįstami visoje ES.
 

Gavau Šiaulių banko kvietimą pasirašyti dokumentą/ noriu pasirašyti ir pateikti Bankui dokumentą?

Išsami informacija, apie elektroninių dokumentų pasirašymą ir pateikimą bankui patiekiama ČIA

Gavau Šiaulių banko kvietimą pasirašyti elektroninį dokumentą, tačiau naudojuosi nemokama „Dokobit“ paskyra, kur leidžiama per mėn. pasirašyti iki 5 elektroninių dokumentų. Ar galėsiu pasirašyti el. dokumentą, jeigu išnaudojau pasirašymui skirtą limitą?

Banko pateikti pasirašymui elektroniniai dokumentai nenaudoja nemokamai „Dokobit“ paskyrai taikomo apribojimo, todėl pateiktą dokumentą galėsite pasirašyti net ir tada, jeigu jau išnaudojote jums skirtą dokumentų pasirašymo limitą.

Pasirašiau Banko pateiktą dokumentą/pasirašiau ir pateikiau Bankui dokumentą. Ar turėčiau išsaugoti dokumentą savo asmeniniame kompiuteryje?

Pasirašius Banko pateiktą/pasirašius ir pateikus Bankui dokumentą visada rekomenduojama parsisiųsti dokumentą ir išsisaugoti jį asmeninio kompiuterio atmintyje ar išoriniuose duomenų kaupikliuose. Kaip tai galima atlikti išsamiau pateikiama ČIA

Ar galiu pasirašyti ir pateikti Bankui elektroninį dokumentą, naudojantis kitais elektroninių dokumentų pasirašymo portalais, pvz. GoSign?

Kadangi Šiaulių banke „Dokobit“ sistema yra glaudžiai integruota į banke naudojamas dokumentų valdymo sistemas (DVS), todėl greitesniems su elektroniniu dokumentų susijusiems procesams užtikrinti rekomenduojame naudotis „Dokobit“ sistema.