Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023-12-01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023-11-30. PRISIJUNGTI
  • Naujienos
  • Šiaulių banko klientai jau gali atsiskaityti „Google Pay“

Šiaulių banko klientai jau gali atsiskaityti „Google Pay“

Šiaulių banko klientai jau gali naudotis „Google Pay“ programėle ir paprasčiau atsiskaityti už savo kasdienius pirkinius parduotuvėse bei internete. „Google Pay“ atsiskaityti gali banko klientai, naudojantys „Android“ operacinės sistemos telefonus ir išmaniuosius laikrodžius.

„Laikomės strategijos klientams teikti paslaugas, kurios būtų lengvai pasiekiamos tiek banko skyriuose, tiek virtualioje erdvėje. Matome akivaizdžią tendenciją - vis daugiau mūsų klientų renkasi skaitmenines paslaugas ir prekybos vietose nori atsiskaityti tiesiog išsitraukę iš kišenės savo mobilųjį telefoną ar naudodamiesi išmaniaisiais laikrodžiais. Per kelerius ateinančius metus savo mokėjimus taip atlikti įpras didelė dalis banko klientų. Tai labai paprastas, greitais ir, svarbiausia, saugus atsiskaitymo būdas“, - sako Šiaulių banko kasdienės bankininkystės direktorius Andrius Kamarauskas.

Naudotis „Google Pay“ programėle išmaniuosiuose įrenginiuose labai paprasta. Pirmiausia reikia įrenginiuose įdiegti naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją ir programą atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Taip pat reikės aktyvios Šiaulių banko mokėjimo kortelės bei mobiliosios programėlės.

Banko kortelei turi būti įjungta bekontakčių atsiskaitymų funkcija. Patikrinti, ar minėta funkcija įjungta, galima interneto banke arba mobiliojoje programėlėje. Mobilusis įrenginys turi palaikyti NFC funkciją. Suskaitmeninti naudojamą banko kortelę galima naudojantis mobiliąja programėle arba „Google Wallet“.

Atsiskaitymai mobiliaisiais įrenginiais yra saugūs. Visų pirma telefonas turi turėti užrakintą ekraną – kitaip funkcija neveiks. Dėl to klientai bus ramūs, kad pinigais niekas nepasinaudos net praradus telefoną arba išmanųjį laikrodį. Skaitmeninei kortelei yra priskiriamas unikalus konkrečiam įrenginiui sugeneruotas numeris, kuris naudojamas atsiskaitant, tad fizinės kortelės numeris prekybininkui nėra perduodamas.

„Norėdami pradėti naudotis „Google Pay“ užtruksite vos kelias minutes. Šis atsiskaitymo būdas labai paprastas, leidžia nesinešioti piniginės, todėl pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja. Mokant parduotuvėje pakaks atrakinti savo įrenginį ir pridėti jį prie kortelių skaitytuvo. Dabar praktiškai visas kasdien reikalingas finansines paslaugas naudodamiesi programėle ir mobiliaisiais atsiskaitymais Šiaulių banko klientai galės gauti žymiai greičiau ir paprasčiau“, - teigia A. Kamarauskas.

Kartu su „Google Pay“ atnaujinimu, Šiaulių banko klientai nuo šiol išmaniojoje programėlėje taip pat galės pasitikrinti ir patogiai nukopijuoti savo turimos banko kortelės duomenis. Tai itin patogu atsiskaitant internetu, kai pardavėjas prašo suvesti kortelės numerį, galiojimo datą, taip pat CVC/CVC2 kodus. Programėlėje matant šią informaciją nereikia kortelės ieškoti piniginėje.

Prieš dvejus metus Šiaulių bankas atnaujino savo skaitmeninius kanalus - interneto banką ir mobiliąją programėlę, kuriais paprasta ir patogu naudotis tiek telefone, tiek kompiuteryje. Dizainas buvo pritaikytas taip, kad būtų galima lengvai rasti visą reikalingą informaciją. Vos prisijungę klientai gali matyti informaciją apie sąskaitas, paprastai ir greitai atlikti mokėjimus.

Daugiau apie Google Pay