Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę
  • Naujienos
  • Šiaulių bankas užbaigė „BOD Group“ obligacijų platinimą – verslo plėtrai pritraukti 4 mln. eurų

Šiaulių bankas užbaigė „BOD Group“ obligacijų platinimą – verslo plėtrai pritraukti 4 mln. eurų

Atsinaujinančios energetikos projektais ES šalyse užsiimanti įmonių grupė „BOD Group“ rugpjūtį išleido 1 metų trukmės obligacijų emisiją, kurios nominali vertė siekia 4 mln. eurų. Obligacijos buvo sėkmingai išplatintos per pirmąją platinimo dieną, o oficiali platinimo pabaiga buvo rugpjūčio 30 diena.

Iš viso investuotojai galėjo įsigyti 4 tūkst. vienetų bendrovės obligacijų. Nominali vienos obligacijos vertė siekia 1000 eurų. Už pritrauktas lėšas plėtrai įmonė mokės 12 proc. metines palūkanas. Obligacijų išpirkimo data 2024 m. rugpjūčio 31 d.

Bendrovė jau ne pirmą kartą grupės plėtrai vykdyti pasitelkia ne tik klasikinius finansavimosi šaltinius, bet įdarbina ir skolos vertybinių popierių rinką savo tikslų įgyvendinimui.

Emisijos platintoju buvo pasirinktas Šiaulių bankas, kuris skirtingomis priemonėmis prisideda prie „BOD Group“ įmonių finansavimo sprendimų.

„Ši emisija – puikus sėkmės pavyzdys, kaip vietos verslo įmonės gali pasinaudoti alternatyviu skolinimosi šaltiniu, o investuotojai - įdarbinti lėšas. Susidomėjimas obligacijomis auga, todėl džiaugiamės, kad verslams esame nebe tik paskolų davėjai, bet kombinuotų finansavimo sprendimų partneriai. Tikime, kad finansų rinkų įdarbinimas gali prisidėti prie Lietuvos pramonės plėtros ir pačių kapitalo rinkų augimo“, – sako Eglė Džiugytė, Šiaulių banko ryšių su investuotojais vadovė.

Bendrovės obligacijos yra registruotos Nasdaq Centriniame vertybinių popierių depozitoriume.

Aukštųjų technologijų įmonių grupė „BOD Group“ orientuojasi į atsinaujinančios energetikos, ypač saulės energetikos, verslo integraciją, modulių tyrimus ir gamybą, įvairių tipų elektrinių vystymą, energijos gamybos ir saugojimo sprendimus.