Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

Banko darbo laikas per Šv. Velykas

Šventiniu laikotarpiu kovo 30 d. iki balandžio 1 d. keičiasi banko darbo laikas.

Kovo 30 d. (šeštadienį) skyriai dirbs valanda trumpiau, nei įprastai, o prekybos centruose įsikūrę skyriai dirbs įprastu laiku.

Kovo 31 d. (sekmadienį), pirmąją šv. Velykų dieną – Šiaulių banko skyriais nedirbs.

Balandžio 1 d. (pirmadienį), antrąją šv. Velykų dieną, dirbs šie skyriai:

Kitomis dienomis klientų aptarnavimo skyriai dirbs įprastu laiku.

Primename, kad prieš vykstant į skyrių rekomenduojame užsiregistruoti tel. 1813 arba internetu, pasirinkus norimą skyrių žemėlapyje.

Nuotolinio klientų aptarnavimo centro darbo laikas

Skambinantiems ir rašantiems taip pat pranešame, kad dirbsime pasikeitusiu laiku:

Kovo 30 d.: 9.00 - 13.00 val.

Kovo 31 d. ir balandžio 1 d.: nedirbsime

Nepamirškite, kad jeigu praradote mokėjimo kortelę, nedelsiant skambinkite 1813 ir ją blokuokite. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu, įskaitant ir šventines dienas.

Mokėjimai

Pervedimai į sąskaitas Šiaulių banke (kai ir mokėtojas, ir gavėjas yra banko klientai) bus pervedami įprastai ir įskaitomi iš karto.

Lėšas iš kito banko šventiniu laikotarpiu Šiaulių banko klientai galės gauti, jei siuntėjo bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą.

Momentiniai pervedimai eurais į kitus bankus, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos, vyks įprastai.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas (2024 m. kovo 29 d.) bei kovo 30, 31 ir balandžio 1 d. yra ne darbo dienos Europos bankų asociacijos kliringo sistemoje, todėl šiomis dienomis AB Šiaulių bankas nevykdys  tarpbankinių pervedimų. Mokėjimai, pateikti kovo 28 dieną po 16 val bus vykdomi balandžio 2 dieną.