Šiaulių bankas ir toliau didina terminuotojų indėlių palūkanas

Šiaulių bankas padidino terminuotojų indėlių palūkanas ir,  palyginus su kitais Lietuvos komerciniais bankais, šiuo metu siūlo vienas iš konkurencingiausių sąlygų taupyti indėliuose.

6 mėn. trukmės indėlio „Plius“ (neatšaukiamo) palūkanos padidintos iki 1,5 proc., 9 mėn. – iki 1,75 proc. 12-18 mėn. trukmės indėlių norma dabar siekia 2,40 proc., 24-36 mėn. – 3 proc., o sudarant indėlio sutartį 48 mėn. ir ilgesniam laikotarpiui – net 3,5 proc. (mažiausia indėlio suma 100 eur, klientams suteikiama galimybė rinktis palūkanų išmokėjimo periodiškumą ir tai neturi įtakos palūkanų normų dydžiui).

Atkreipiame dėmesį, kad sudarant indėlius Interneto banke, kurių trukmė 1 metai ir daugiau, papildomai taikomas 0,05 % palūkanų priedas.

 „Didindami indėlių palūkanų normas, skatiname klientus rinktis terminuotuosius indėlius – patogią ir saugią priemonę santaupoms auginti. Dėl pasikeitusios palūkanų aplinkos rinkose, indėliai tampa vis patrauklesne taupymo priemone – ypač palankios sąlygos siūlomos taupantiems ilgesniam kelerių metų ar ilgesniam periodui“, – teigė Šiaulių banko taupymo ir investavimo projektų grupės vadovė Aušrinė Vilimavičiūtė.

Pasak finansų ekspertės, šiemet lėtėjant infliacijos tempams, terminuotasis indėlis tampa vis patrauklesne taupymo priemone. Dėl pastaruoju metu augančių palūkanų susidomėjimas indėliais yra išaugęs ir vis daugiau gyventojų apsisprendžia santaupas iš einamųjų sąskaitų perkelti į indėlius.

Be to, Lietuvoje dar didelė gyventojų dalis nesiryžta investuoti į vertybinius popierius, todėl palūkanų augimas – gera žinia tiems klientams, kurie nori dalį santaupų įdarbinti saugiai, už tai dar gaunant palūkanas.

2022 m. Šiaulių banko indėlių portfelis per metus augo 4 proc. (114 mln. eurų) ir metų pabaigoje siekė beveik 2,8 mlrd. eurų. Didžiąją dalį portfelio sudarantys indėliai iki pareikalavimo padidėjo 1 proc. arba 10 mln. eurų, o terminuotųjų indėlių portfelis 12 proc. arba 104 mln. eurų.