Mokėjimo kortelių „Visa Business“ ir „Maestro Business“ keitimas į „Mastercard“

Šiaulių bankas strateginiu partneriu, išduodant mokėjimo korteles ir teikiant su jomis susijusias paslaugas, pasirinko bendrovę „Mastercard“ ir su ja pasirašė  bendradarbiavimo sutartį. Siekdamas suvienodinti išduodamas korteles, bankas nebeplatina „Visa“ grupės mokėjimo kortelių, o nuo 2015 m. rugpjūčio 10 d. – ir „Maestro Business“*. Vietoje šių kortelių išduodamos „Mastercard“ grupės kortelės.

Įmones, naudojančias Šiaulių banko „Visa Business“ mokėjimo korteles, kviečiame nemokamai jas pasikeisti į „Mastercard Business“ korteles:

„Debit Mastercard Business“

Įmonėms skirta debeto kortelė, tinkamiausia kasdienėms operacijoms atlikti!

„Mastercard Business“

Tinkamiausia kredito kortelė įmonėms patogiai, paprastai ir saugiai atsiskaityti!

 „Debit Mastercard Business“ – labai populiari tarptautinė debeto kortelė. Darbuotojai ir vadovai kortelės sąskaitoje esančiomis įmonės lėšomis gali atsiskaityti ne tik įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, bet ir elektroninėse parduotuvėse, taip pat užsisakyti lėktuvo bilietą, viešbučio kambarį ar rezervuoti automobilį. Ši kortelė suteikia galimybę laisviau disponuoti lėšomis įmonės reikmėms.

 

Daugiau apie „Debit Mastercard Business“

„Mastercard Business“ yra viena populiariausių tarptautinių verslo kredito kortelių, ypač pravarti įmonių vadovams. Šios mokėjimo kortelės sąskaitoje esančiomis įmonės irgalimo atstatomojo ar nuolatinio kredito lėšomis patogu atsiskaityti įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje bei elektroninėse parduotuvėse.

 

Daugiau apie „Mastercard Business“

 

Pakeisti kortelę paprasta

Kortelių keitimas nesukels papildomų nepatogumų:

  • keitimo laikotarpiu „Visa“ kortelės veikia be sutrikimų, jomis galite naudotis kaip įprastai;
  • „Visa Business“ kortelės į „Mastercard“ keičiamos nemokamai;
  • keičiant kortelę, sąskaitos numeris lieka tas pats – pasikeičia tik kortelės rūšis ir numeris;
  • jeigu „Visa Business“ kortelės sąskaitoje yra suteiktas kredito limitas, jis automatiškai perkeliamas į išduodamą „Mastercard Business“ kortelę;
  • turimai kortelei taikyti aptarnavimo mokesčiai nesikeičia;
  • jei iki turimos „Visa Business“ kortelės galiojimo pabaigos liko daugiau nei 3 mėnesiai, kortelė  „Mastercard“ išduodama su ta pačia galiojimo data, jei mažiau kaip 3 mėnesiai – nustatoma nauja kortelės galiojimo data;
  • turimos „Visa Business“ kortelės sąskaitos lėšomis galite disponuoti tol, kol atsiimate naują „Mastercard“ kortelę.

Kad toliau galėtumėte sklandžiai apsipirkti internetu, pakeitę įmonės „Visa“ kortelę į „Mastercard“, nepamirškite atnaujinti kortelės duomenų „Paypal“ ir kitose el. sistemose.

Kaip pasikeisti kortelę?

Prašymą pakeisti kortelę užpildyti gali įmonės vadovas:

  • per „SB liniją“: „Paraiškos ir prašymai“ —> „Mokėjimo kortelių dokumentai“ —> „Mokėjimo kortelių prašymai“ —> „Prašymas pakeisti kortelę“;
  • artimiausiame Šiaulių banko padalinyje.

* „Maestro Business“ mokėjimo kortelės į „Mastercard“ korteles keičiamos taikant Šiaulių banko tipinius paslaugų įkainius, su kuriais susipažinti galite banko interneto svetainėje www.sb.lt arba atvykę į bet kurį Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį.