Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga

Sudarę Mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos sutartį, galite pasiūlyti savo klientams galimybę atsiskaityti kortelėmis. Klientams atsiskaičius kortele, jūs greitai gausite pinigus į savo Šiaulių banke esančią sąskaitą. Šiaulių bankas siūlo savo klientams mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos ir mokėjimo terminalų nuomos sprendimus bendradarbiaujant su „Nets Denmark A/S Lietuvos filialu“.

„Nets Denmark A/S Lietuvos filialas“ yra „Nets“ įmonių grupės dalis.

„Nets“ įmonių grupė - patikimas Baltijos ir Šiaurės šalių mokėjimų partneris, turintis 40 metų patirtį. Daugiau nei 400 000 pardavėjų pasirinko tapti „Nets“ įmonių grupės klientais.

Kodėl verta naudotis atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslauga?

 • Didesni pardavimai
 • Gausesnis klientų ratas
  Tyrimai rodo, kad net 25 proc. pirkėjų atsisako pirkinio ar paslaugos, jeigu nebuvo sudaryta galimybė atsiskaityti mokėjimo kortele.
 • Sutaupoma laiko
  Atsiskaitymas mokėjimo kortele dažniausiai vyksta greičiau nei grynųjų pinigų skaičiavimas, patikrinimas, o po to grąžos atidavimas.
 • Išvengiama klaidų
  Naudojantis atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslauga, mažinama rizika gauti netikrų pinigų ar suklysti perskaičiuojant grynuosius pinigus ir atiduodant grąžą.

Specialus pasiūlymas

 • 3 mėnesius netaikomas terminalo nuomos mokestis,
 • operacijų mokesčiai - 0,80 % +0,01 EUR nuo atsiskaitymo mokėjimo kortele sumos už kiekvieną atsiskaitymą.

Šis pasiūlymas nėra „Nets“ įsipareigojimas suteikti paslaugą, o visa pateikta informacija ir kainos yra orientacinės ir skirtos tik informacijos tikslais. „Nets“ pasilieka teisę keisti šiame pasiūlyme pateiktą informaciją. Bet kokių „Nets“ paslaugų teikimas visada priklauso nuo atskiro susitarimo.


Pasirinkite sau tinkamiausią kortelių skaitytuvą

Lengvai rasite savo verslui tinkamą mokėjimo terminalą, nesvarbu ar aptarnaudami klientus stovite už prekystalio, ar turite patys pasiekti klientą, ar turite kavinę, ar esate tarptautinio prekybos tinklo dalis.

Stacionarus terminalas – visiems, kurie aptarnauja klientus prie kasos:       

Nešiojamas terminalas - tiems, kurie neturi pastovios klientų aptarnavimo vietos:

                                                                                                                                         

Užpildykite užklausą ir Šiaulių banko partnerio Nets Denmark A/S Lietuvos filialo darbuotojas paskambins Jums ir suteiks visą reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos – Šiaulių banko skyriuose, tel. 1813 arba elektroniniu paštu kc@sb.lt

Jums taip pat gali būti aktualu