Elektroninė prekyba

Elektroninė prekyba – tai saugi, lengvai ir greitai prieinama atsiskaitymų negrynaisiais pinigais sistema internete, kurioje interneto pardavėjai gali teikti paslaugas ir parduoti prekes, o SB linijos klientai gali apmokėti už prekes arba paslaugas internetinėse parduotuvėse.


Elektroninės prekybos privalumai:

  • Apie Jūsų interneto parduotuvę sužinos AB Šiaulių banko klientai,
  • Palengvinsite savo klientams pirkimo procesą, kelsite jų pasitikėjimą, nes skatinsite saugiai už prekes arba paslaugas atsiskaityti internetu,
  • Elektroninės prekybos sistemoje naudojamos patikimos banko klientų atpažinimo priemonės užtikrinančios internete atliekamų transakcijų saugumą,
  • Pinigai už prekes arba paslaugas Jus pasieks iš karto po užsakymo patvirtinimo.

Elektroninės prekybos procesas:

  • Klientas, SB linijos vartotojas, interneto parduotuvėje išsirenka prekes arba paslaugas ir nurodo, kad naudos AB Šiaulių banko atsiskaitymo sistemą.
  • Interneto parduotuvės portale įdiegta elektroninės prekybos sistema, nukreipianti klientą į AB Šiaulių banko elektroninės prekybos atsiskaitymo modulį.
  • Klientui prisijungus prie SB linijos, iš karto pateikiamas užpildytas mokėjimo pavedimas.
  • Klientui patvirtinus mokėjimo pavedimą, bankas automatiškai informuoja pardavėją apie sėkmingą lėšų pervedimą. Jeigu klientas nutraukia mokėjimą arba jeigu kliento sąskaitoje nepakanka lėšų, pardavėjas automatiškai informuojamas apie neįvykusį mokėjimą.

Kaip tapti paslaugos naudotoju?
Jeigu norite pasinaudoti elektroninės prekybos paslaugomis ar ketinate įsidiegti šią elektroninę sistemą įmonės interneto parduotuvėje, skambinkite tel. 1813 arba užpildykite užklausą.

Naujos parduotuvės elektroninės prekybos sąraše:

UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą siuntų pristatymą.

Įrankių centrai STOKKER tai vienas didžiausių kokybiškų, profesionalams ir mėgėjams skirtų įrankių bei sodo technikos pardavėjų Lietuvoje. Kokybiška technika yra patikimesnė, todėl daugeliui prekių suteikiama 3-5 metų garantija. Geresnė technika – ilgesnė garantija.

Tai greitas ir patogus transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas internetu.

ERGO draudimas internetu - privalomasis, kelionių, nelaimingų atsitikimų ir dviratininko draudimas bus Jūsų vos per 5 minutes

Labas, aš – Lapė. Ir aš esu labai Pasiutusi.
Kiekvieną dieną ieškau geriausių paslaugų, kainų ir teikėjų, o radusi – dalinuosi su tavimi. Manau, jog privalau taip elgtis, nes noriu, jog kiekviena moteris skirtų laiko sau – savo poilsiui, grožiui.

www.mezon.lt - tai neribotų duomenų internetas, suteikiantis laisvę naršyti, atrasti, pažinti ir dalintis juo, kad ir kur būtumėte! Namuose, biure ar už jų ribų MEZON taps jūsų nepamainomu draugu. Naudokitės kokybišku ir saugiu interneto ryšiu visame MEZON ryšio tinkle.

www.mistertango.lt - mokėjimų surinkimo paslaugos elektroninėms parduotuvėms.

Telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ savitarnos svetainėje www.manobalticum.lt galima apmokėti sąskaitas ir pasitikrinti informaciją apie suteiktas interneto ir televizijos paslaugas.

Vietinio susisiekimo traukinių kelionės bilietus įsigyti galite ir internetu - bus taikoma papildoma 5 proc. nuolaida.

Internetinėje parduotuvėje daugiau nei 350 tūkst. prekių pavadinimų: nuo kvepalų, elektronikos ir laisvalaikio prekių iki stambios buitinės technikos, santechnikos ir statybinių medžiagų. Prekių pristatymas į namus visoje Europos Sąjungoje.

Tai parduotuvių tinklas, prekiaujantis žaislais ir kitomis prekėmis vaikams. Geri žaislai – geriems vaikams! 

Prekiaujame tuo, ką mėgstame ir renkamės patys - išskirtinės kokybės maisto ir švaros prekėmis, ekologiškais produktais ir prekėmis vaikams. Parduotuvėse Vilniuje ir internetu.