Autolizingas privatiems „Viskas įskaičiuota“

Šiaulių bankas ir SIXT Leasing kartu pristato naują rinkoje lizingo paslaugą – automobilių lizingas privatiems asmenims su priežiūra už prieinamą kainą!

Tam, kad Jūsų naudojamas automobilis visada būtų puikios techninės būklės, visus su jo naudojimu susijusius klausimus sprendžia paslaugos tiekėjas – SIXT Leasing.

„Viskas įskaičuota“ apima visas žemiau išvardintas paslaugas:

Mokėjimas už automobilį Viena mėnesio sąskaita už automobilio lizingą bei paslaugas.
Draudimas Valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, draudiminių atvejų administravimas.
Techniniai aptarnavimai Reguliari automobilio techninė priežiūra, pagal gamintojo nustatytą grafiką, kuris garantuoja aukščiausią kokybę ir kaštų kontrolę.
Remontas Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.
Padangos Remiantis nustatytu automobilio kilometražu mes pakeisime susidėvėjusias automobilio padangas naujomis.
Padangų servisas Siūlome sezoninių padangų montavimą, keitimą, balansavimą ir saugojimą ne sezono metu.
Techninė apžiūra Automobilio techninė apžiūra visą lizingo laikotarpį.
Pagalba kelyje visą parą Techninė pagalba ir automobilio transportavimo paslauga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Pakaitinis automobilis Pakaitinis automobilis laikotarpiu, kuomet vykdomi automobilio remonto darbai (draudiminio įvykio atvėju).
Klientų aptarnavimas Su automobilio priežiūra susijusių paslaugų organizavimas, terminų ir kokybės kontrolė. Klientų aptarnavimas visą parą.
Automobilio pristatymas Automobilio paruošimas su įranga pagal kliento pageidavimus ir pristatymas į vietą klientui patogiu laiku.
Individualus aptarnavimas Asmeninis SIXT Leasing asistentas, kuris nuvaro automobilį į techninę apžiūrą, aptarnavimą, padangų keitimą ar

Kodėl verta rinktis autolizingą privatiems „Viskas Įskaičiuota“?

Naudinga. Pasibaigus lizingo sutarčiai klientas gali išsipirkti automobilį už nustatytą likutinę vertę, grąžinti automobilį ir užsisakyti naują, pratęsti lizingo sutartį.

Patogu. Visus su automobiliu susijusius klausimus sprendžia „SIXT Leasing“. Jums tereikia žinoti vieną telefono numerį - +370 52461384

Verta žinoti! Mėnesinės (lizingo ir papildomų paslaugų)  įmokos priklauso nuo tokių veiksnių kaip pradinė automobilio vertė, pirmosios įmokos dydis, palūkanų norma ir likutinė vertė pasibaigus lizingui. Mėnesinėms įmokoms didelę įtaką turi numatoma likutinė vertė turto išpirkimo nuomos laikotarpio pabaigoje. Jeigu tuo laikotarpiu planuojama pasiekti labai didelę ridą, automobilio likutinė vertė bus maža, o mėnesinės įmokos didesnės. 

Daugiau apie pasiūlymą

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku