Kosmosas

altitude: 16000 m
menu

Sveiki atvykę į kosminį Šiaulių banko skyrių

Vienas mažas žingsnis kosmoso platybėse - milžiniškas šuolis Lietuvos bankų istorijoje. Visada sakėme, kad esame arčiau savo klientų. Kad ir kur jie būtų. Todėl, brėkštant kosminio turizmo erai, tapome pirmuoju banku pasaulyje, iškėlusiu savo skyrių į kosminę erdvę.

speed: 5 m/s
temp: 14°C

Pirmojo banko skyriaus kosmose skrydis

Kosminė kredito kortelė

Šiaulių banko kosminės odisėjos pradžią įamžinome specialia riboto tiražo „Mastercard Gold“ kredito kortele. Tai – kortelė jūsų pirkiniams ir kelionėms mūsų planetoje, o ateityje gal ir visoje visatoje.

Kelionių draudimas

Apsaugos jus ir jūsų šeimos narius nuo netikėtų išlaidų bet kur užsienyje.

DAUGIAU

Pirkinių draudimas

Daugumos pirkinių apsauga, galiojanti visoje Žemės planetoje.

DAUGIAU

Net 45 dienos kreditui grąžinti

Panaudojus kortelės kredito limitą, net 45 dienas neskaičiuojame kredito palūkanų.

Grynieji pinigai

Su paslaugų planu „Maksimalus“ nemokamai išgryninsite iki 2000 Eur/mėn. bet kuriame bankomate.


Visos plano „Maksimalus“ sąlygos

„LoungeKeyTM

2 kartus per metus, nuo kortelės įsigijimo, galėsite nemokamai naudotis daugiau nei 1200 oro uostų VIP poilsio zonų su paslaugų planu „Kosminis“.

Sąlygos

Grynieji pinigai

Su paslaugų planu „Kosminis“ nemokamai išgryninsite iki 3000 Eur/mėn. bet kuriame bankomate, o tinklo MEDUS bankomatuose grynuosius įnešite nemokamai ir neribotai.


* Paslaugų planas „Kosminis“ taikomas tik naujai užsakomoms specialaus dizaino riboto tiražo kredito kortelėms „Mastercard Gold“

Visos plano „Kosminis“ sąlygos

Saugumo programa

Jauskitės saugiai namie ir kelionėse.

Apsaugokite kortelėje esančias lėšas nuo neteisėto kortelės panaudojimo metu patirtų nuostolių bei gaukite kompensaciją už kortelę jos praradimo ar vagystės atveju.

DAUGIAU

Užpildykite užklausą kredito kortelei gauti ir mes su jumis susisieksime

Rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes, prieš prisiimant finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi. Šiaulių bankas įvertins Jūsų kreditingumą prieš išduodamas kortelę ir gali atsisakyti ją išduoti.

Pirmoji kosminė klientė

Goda Raibytė – mokslo tyrinėtoja, žurnalistė, TV laidų vedėja bei portalo Techo.lt įkūrėja. 2022 metų rugsėjo 26 dieną Godos titulų sąrašas pasipildė dar vienu – ji tapo pirmojo banko skyriaus kosmose kliente. Žinios, sukauptos bendradarbiaujant su žymiausiais pasaulio mokslininkais, pravertė – misija pavyko sklandžiai.  

Kosminės odisėjos užkulisiai

Kad nežemiškas užmojis taptų realybe, bendradarbiavome su kosmoso srityje patyrusia „Sent into space” komanda. Jų išmaniosios technologijos iškėlė Šiaulių banko skyrių į 33 kilometrų aukštį virš Žemės planetos ir, svarbiausia, padėjo sklandžiai aptarnauti pirmąją kosminę klientę.

Noriu įsigyti kosminę „Mastercard“ kortelę

Naudinga informacija: