Bekontaktė
„Debit Mastercard“

Tinkamiausia kortelė atsiskaityti kasdien!

Ši mokėjimo kortelė yra viena populiariausių tarptautinių debeto kortelių. Ja galite atsiskaityti ne tik įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, bet ir elektroninėse parduotuvėse, taip pat užsisakyti lėktuvo bilietą, viešbučio kambarį ar rezervuoti automobilį.

Bekontaktės „Debit Mastercard" privalumai

Paprasta
Bekontakte „Debit Mastercard" kortele galima, netvirtinant operacijos PIN kodu, atsiskaityti už pirkinius suma neviršijančia konkrečiame kortelių skaitytuve nustatytos operacijos sumos.
Greita
Norint atsiskaityti, tereikia priglausti kortelę prie  kortelių skaitytuvo, pažymėto specialiu simboliu. Atsiskaitydami sekite instrukcijas kortelių skaitytuvo ekrane. Atsiskaitymas bus patvirtintas, kai užsidegs žalia lemputė ir aparatas supypsės.
Saugu
Atsiskaitymai yra saugūs - jiems taikomi keli saugumo lygiai. Papildomai galima užsisakyti „Saugumo programą“, kuri suteikia kortelės apsaugą ir nuostolių atlyginimą, klientui praradus mokėjimo kortelę ar kortelė iš jo būtų pavogta ar neteisėtai panaudota.
Naudinga
Atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje bus taikomi palankūs valiutų konvertavimo kursai. Suma, už kurią atsiskaitant bekontakte kortele ir nereikia įvesti PIN kodo, užsienyje gali skirtis.

„Debit Mastercard“ galimybės

Turėdami „Debit Mastercard“ mokėjimo kortelę, galite:

į mokėjimo kortelės sąskaitą gauti darbo užmokestį, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir pan.;
atsiskaityti už pirkinius ar paslaugas Lietuvoje ir užsienyje visose vietose, pažymėtose „Mastercard“ ženklu;
išsiimti grynųjų pinigų Šiaulių banko bankomatuose ar kituose bankomatuose Lietuvoje ir užsienyje arba UAB „Perlas Finance“ terminaluose.
įmokėti grynuosius pinigus į savo sąskaitą, susietą su kortele, naudodamiesi grynuosius pinigus priimančiais Šiaulių banko bankomatais ar UAB „Perlas Finance“ terminalais;
Šiaulių banko bankomatuose pasikeisti savo mokėjimo kortelės PIN kodą į pageidaujamą kitą kodą;
panaikinti mokėjimo kortelės lusto blokavimą (jeigu jis blokuotas, surinkus neteisingą PIN kodą lustiniame kortelių skaitytuve), naudodamiesi Šiaulių banko bankomatais;
šeimos nariams arba kitiems jūsų nurodytiems asmenims išduoti papildomas mokėjimo korteles, susietas su ta pačia jūsų kortelės sąskaita, kad jie galėtų naudotis jūsų banko sąskaitoje esančiomis lėšomis.
Daugiau galimybių

Aktualu!

Kaip užsisakyti „Debit Mastercard” kortelę?

Pasirinkite jums tinkamiausią užsakymo būdą: