Vertybinių popierių prekybos platforma

Savo klientams suteikiame galimybę naudotis patogia vertybinių popierių prekybos internetu platforma prekiaujant Lietuvos ir užsienio šalių rinkose. Ja naudojantis, pavedimai įsigyti akcijų ar jas parduoti automatiškai perduodami į bet kurią Lietuvos ar užsienio šalių biržą. Pravartu tai, kad šioje platformoje rodomi vertybinių popierių duomenys realiuoju laiku. Be to, taikomi ypač patrauklūs komisiniai mokesčiai.

Privalumai investuotojui

  • Patogu. Norint pateikti pavedimą atlikti vertybinių popierių operaciją, Jums nereikia vykti į banką – naudodamiesi platforma, jį galite pateikti visą parą bet kurią savaitės dieną.
  • Pigiau. Komisiniai mokesčiai, taikomi šiuo būdu teikiant pavedimus, yra mažesni, palyginti su tais, kurie taikomi už pavedimus banko padaliniuose ar telefonu. 
  • Operatyvu. Biržų duomenis galite matyti realiuoju laiku, o pavedimai neužlaikomi – į biržą patenka iš karto. Šioje platformoje naudojama supaprastinta pavedimo forma, todėl biržai jis pateikiamas gerokai sparčiau.
  • Informatyvu. Platformoje galite matyti bet kurios datos savo vertybinių popierių portfelį, investicijų struktūrą, pelningumo rodiklius, bendrovių naujienas.
  • Šiuolaikiška. Pinigines lėšas už parduotas akcijas galite iškart panaudoti kitoms vertybinių popierių prekybos operacijoms toje biržoje, nelaukdami atsiskaitymo ciklo pabaigos. 
  • Lankstu. Galite naudotis banko specialistų pagalba ir operatyviais sprendimais.
  • Konfidencialu. Garantuojamas asmeninės informacijos konfidencialumas.

Kur kreiptis norint naudotis šia platforma?

  1. Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinyje sudarykite „SB linijos“ paslaugos teikimo sutartį.
  2. Prisijunkite prie „SB linijos“, pasirinkite meniu punktą „Taupymas ir investavimas“, prisijunkite prie vertybinių popierių platformos ir investuokite.

Išsamesnės informacijos apie šią platformą, sąlygas ir įkainius galite teirautis telefonu 1813
(+370 37 301 337 skambinant iš užsienio).