Buvusiems banko „Finasta“ klientams

AB bankas „Finasta“ ir AB FMĮ „Finasta“ reorganizuotos, prijungiant jas prie AB Šiaulių banko, o visa informacija iš www.finasta.com perkelta į šią svetainę – www.sb.lt.

Turto valdymo bendrovė „Finasta Asset Management“ šiuo metu priklauso „Invalda INVL“ grupei ir veikia kaip „INVL Asset Management“. Bendrovė valdo pensijų ir investicinius fondus. Išsamiau www.invl.com.   


Telefonas pasiteirauti 1813
(skambinant iš užsienio +370 37 301 337)

2016-02-10 Informuojame, kad 2014 m. pabaigoje turto valdymo bendrovę „Finasta Asset Management“ įsigijo turto valdymo grupė „Invalda INVL“. 2015 m. kovą „Finasta Asset Management“ pavadinimas pakeistas į „INVL Asset Management“.


Ši bendrovė valdo pensijų ir investicinius fondus, teikia kitas investicijų valdymo paslaugas. Interneto svetainėje www.invl.com pateikiama informacija apie „Finasta Asset Management“ valdomus fondus, mokesčius, naujausias fondų vertes ir lyginamųjų indeksų pokyčius, skelbiami fondų dokumentai, naujausios apžvalgos bei ataskaitos ir galite prisijungti prie savo pensijų sąskaitų internete, jei kaupiate pensiją „INVL Asset Management“ pensijų fonduose.


„INVL Asset Management“ valdomus pensijų ir investicinius fondus taip pat platina AB Šiaulių bankas.

2016-01-14 Keičiamos Išvestinių finansinių priemonių sandorių sutarties bendrosios dalies sąlygos (PDF). Pakeitimai įsigalioja per 30 kalendorinių dienų nuo šios informacijos paskelbimo dienos. Maloniai kviečiame klientus, kurie yra pasirašę šią sutartį, susipažinti su atnaujintomis sutarties sąlygomis. Plačiau.

 

2015-12-15 Gerb. AB banko „Finasta“ klientai, informuojame, kad Jūsų sąskaitos iš banko „Finasta“ informacinės sistemos perkeltos į Šiaulių banko informacinę sistemą. Jums aktualūs pokyčiai pateikiami toliau.

 

AB banko „Finasta“ ir FMĮ „Finasta“ klientams aktualūs pokyčiai nuo 2015 m. gruodžio 21 d.

Nauji banko sąskaitų numeriai
Investicinės sąskaitos funkcionalumai
Patogesnis interneto bankas

Nuo gruodžio 21 d., perkėlus sąskaitas į Šiaulių banką, pasikeitė Jūsų banko sąskaitų numeriai – Jūsų naudotos banko sąskaitos banke „Finasta“ pakeistos atitinkamomis sąskaitomis Šiaulių banke, kurių funkcionalumas ir administravimo teisės interneto banke liko tokios pačios.

Kurį laiką lėšos, gaunamos banke „Finasta“ buvusios Jūsų banko sąskaitos numeriu, bus automatiškai įskaitomos į Jūsų banko sąskaitą Šiaulių banke.

Naująjį savo banko sąskaitos numerį Šiaulių banke galte patogiai ir greitai sužinoti spustelėję šią nuorodą.

Jūsų investicinė sąskaita tapo išskirtinai prekybai vertybiniais popieriais skirta sąskaita.

Norėdami pervesti lėšas į kitą kredito įstaigą:

  1. turite pirma pervesti jas į savo banko sąskaitą,
  2. iš banko sąskaitos galite atlikti pervedimą į kitą kredito įstaigą.

Papildyti savo investicinę sąskaitą taip pat galite tik per banko sąskaitą.

Jei neturėjote banko sąskaitos banke „Finasta“, Jūsų patogumui nauja sąskaita buvo atidaryta Šiaulių banke. Šią sąskaitą pasiekti ir ja disponuoti galite visais įprastais būdais (internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ arba atvykę į bet kurį Šiaulių banko padalinį).

Jūsų investicinės sąskaitos numeris lieka nepakitęs.

 

Administruoti savo sąskaitas ir prisijungti prie vertybinių popierių prekybos platformos galite per Šiaulių banko internetinės bankininkystės  sistemą „SB linija“. Jeigu:

  • jau naudojotės „SB linija“, Jūsų sąskaitos, perkeltos iš banko „Finasta“,  automatiškai priskirtos prie „SB linijos“;
  • nebuvote „SB linijos“ naudotojas, prisijungti prie „SB linijos“ galite naudodamiesi banko „Finasta“ Jums suteiktu vartotojo vardu, slaptažodžiais ir prisijungimo priemonėmis.
Vietiniai ir tarptautiniai pervedimai
Nauji įkainiai ir sutarčių sąlygos
Indėlių palūkanos

Lietuvoje

Jei Jūs anksčiau neturėjote banko sąskaitos banke „Finasta“, Jums automatiškai buvo atidaryta nauja banko sąskaita Šiaulių banke. Norėdami gauti lėšų iš kitų Lietuvoje veikiančių bankų, Jūs mokėtojui turite pateikti naująjį savo sąskaitos numerį.

Naująjį savo banko sąskaitos numerį Šiaulių banke galite patogiai ir greitai sužinoti spustelėję šią nuorodą.

Užsienyje

Norėdami gauti lėšas iš užsienio bankų, savo verslo partneriams turite pateikti pasikeitusius rekvizitus:

  • savo sąskaitos numerį Šiaulių banke;
  • Šiaulių banko SWIFT kodą CBSB LT26;
  • Šiaulių banko korespondentus.

Maloniai prašome kiek galima operatyviau informuoti savo verslo partnerius apie pasikeitusius sąskaitų numerius ir perduoti jiems kitą verslo santykiams svarbią informaciją.

Pervedimai tarp savo sąskaitų

Pervedimą tarp savo investicinės sąskaitos, perkeltos iš banko „Finasta“, ir banko sąskaitos Šiaulių banke galite atlikti per „SB liniją“ arba bet kuriame klientų aptarnavimo padalinyje.

Jūsų turimų indėlių sutarčių, sudarytų banke „Finasta“, sąlygos nesikeičia. Pasibaigus indėlio sutarčiai, kuri turi būti pratęsiama automatiškai, pratęsimo dieną indėliui bus pradedamos taikyti galiojančios Šiaulių banko indėlių palūkanos:

Kviečiame kreiptis

Norėdami sužinoti daugiau apie Šiaulių banko teikiamas paslaugas ir pasiūlymus klientams, galite kreiptis į bet kurį klientų aptarnavimo padalinį visoje Lietuvoje – Šiaulių bankas turi vieną plačiausių klientų aptarnavimo tinklų.

Konsultuotis investavimo klausimais kviečiame atvykti į Šeimyniškių klientų aptarnavimo skyrių adresu: Šeimyniškių g. 1A, Vilnius.

Taip pat visais klausimais galite skambinti tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).

Sąskaitos numerio atitikmuo Šiaulių banke