„Maestro“ ir „Mastercard Standard“ kortelių keitimas

Siekdamas suvienodinti išduodamas mokėjimo korteles, Šiaulių bankas nebeišduoda šių mokėjimo kortelių:

 • „Maestro“ grupės („Maestro“ ir „Maestro Business“) – nuo 2015-08-10;
 • „Mastercard Standard“ – nuo 2017-04-03.

Šios kortelės atnaujinamos ir keičiamos (turimą kortelę praradus, pamestus ar dėl kitų priežasčių) į „Mastercard“ grupės korteles.

„Debit Mastercard“

Tinkamiausia kortelė atsiskaityti kasdien!

„Mastercard Gold“

Tinkamiausia kortelė atsiskaityti keliaujant!

 

„Debit Mastercard“ – viena populiariausių tarptautinių debeto kortelių. Kortelės sąskaitoje esančiomis savo lėšomis galite atsiskaityti ne tik įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, bet ir elektroninėse parduotuvėse. Ja patogu užsisakyti lėktuvo bilietą, viešbučio kambarį ar rezervuoti automobilį.

 

Daugiau apie „Debit Mastercard“

Prestižinė tarptautinė „Mastercard Gold“ kredito kortelė užtikrina išskirtinį aptarnavimą ir finansinį saugumą. Šia kortele patogu atsiskaityti visur – ir įprastose prekybos ar paslaugų teikimo vietose, ir internetu. Beprocenčiu kreditu, jei jis suteikiamas „Mastercard Gold“ sąskaitoje, nemokamai galite naudotis 45 dienas. Šios kortelės turėtojai nemokamai apdraudžiami kelionių bei pirkinių draudimu.

 

Daugiau apie „Mastercard Gold“ 

Pasikeisti kortelę paprasta

Kortelės keitimas į „Mastercard“ nesukels papildomų nepatogumų:

 • „Maestro“ grupės ir „Mastercard Standard“ mokėjimo kortelės į „Mastercard“ korteles keičiamos taikant Šiaulių banko paslaugų įkainius, su kuriais susipažinti galite banko interneto svetainėje  arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.
 • keitimo laikotarpiu „Maestro“ ir „Mastercard Standard“ kortelės veikia be sutrikimų, jomis galite naudotis kaip įprastai;
 • keičiant kortelę, sąskaitos numeris lieka tas pats – pasikeičia tik kortelės rūšis ir numeris;
 • keičiant „Mastercard Standard“ kortelę, naujai kortelei taikomi mokesčiai priklausys nuo pasirinktos kortelės rūšies (su „Debit Mastercard“ kortelei taikomais mokesčiais galite susipažinti čia, su „Mastercard Gold“ kortelei taikomais mokesčiais – čia);
 • jei iki turimos „Maestro“ ar „Mastercard Standard“ kortelės galiojimo pabaigos liko daugiau nei 3 mėnesiai, kortelė  „Mastercard“ išduodama su ta pačia galiojimo data, jei mažiau kaip 3 mėnesiai – nustatoma nauja kortelės galiojimo data;
 • su turima „ „Maestro“ ir „Mastercard Standard“ kortele susietos sąskaitos lėšomis galite disponuoti tol, kol atsiimate naują „Mastercard“ kortelę.

  Jeigu Jūsų kortelės sąskaitoje yra suteiktas kredito limitas, jį automatiškai perkeliame į išduodamą „Mastercard“ kortelę.

  Kad toliau galėtumėte sklandžiai apsipirkti internetu, pasikeitę savo „Maestro“ ar „Mastercard Standard“ kortelę į „Mastercard“, nepamirškite atnaujinti kortelės duomenų saugaus atsiskaitymo internetu sistemoje, „Paypal“ ir kitose el. sistemose.

Kaip pasikeisti kortelę?

Prašymą pakeisti kortelę galite užpildyti:

 • per „SB liniją“: „Paraiškos ir prašymai“ —> „Mokėjimo kortelių dokumentai“ —> „Mokėjimo kortelių prašymai“ —> „Prašymas pakeisti kortelę“;
 • artimiausiame Šiaulių banko padalinyje.

Prašome užpildyti Paraišką gauti asmeninę kortelę (DOC) pažymint, kurios kortelės pageidaujate.

Nelaimingų atsitikimų draudimo taisyklės

Mastercard Standard kortelių draudimo atmintinė

Žalos pranešimo forma