Apie mobiliąją programėlę

Mobilioji programėlė „Šiaulių bankas“ (toliau – programėlė) suteikia galimybę privatiems bei verslo klientams bet kuriuo metu susipažinti su banko naujienomis, teikiamomis paslaugomis, klientų aptarnavimo tinklu ir valdyti banko sąskaitose esančias lėšas naudojantis išmaniuoju įrenginiu, kuris yra prijungtas prie interneto.

Programėle gali naudotis klientai, turintys išmanųjį įrenginį, kuriame įdiegta „Android“, „iOS“ arba „Microsoft Phone“ operacinė sistema. Taip pat įrenginyje turi būti įdiegta gamintojų palaikoma „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Internet Explorer“, „Safari“ ar „Android Jelly Been“ naršyklė. Rekomenduojama naudoti naujausią naršyklės versiją.

Visomis programėlės paslaugomis gali naudotis tik prie programėlės prisijungę banko internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ naudotojai. Jeigu nesate Šiaulių banko internetinės bankininkystės naudotojas, kviečiame atvykti į bet kurį banko padalinį ir pasirašyti „Elektroninių paslaugų teikimo sutartį“. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Dalis programėlės paslaugų ir funkcijų pasiekiamos visiems išmaniųjų įrenginių naudotojams.

Norint pradėti naudotis programėle, reikia ją parsisiųsti iš internetinės mobiliųjų programėlių parduotuvės ir įdiegti savo išmaniajame įrenginyje.

Programėlės ieškokite:

     

 

   
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siauliu.bankas.mobile

https://itunes.apple.com/lt/app/siauliu-bankas/id925713383?mt=8

http://www.windowsphone.com/lt-lt/store/app/%C5%A1iauli%C5%B3-bankas/2384e2cd-3be0-444f-b123-1e07811096b7
kai naudojate telefoną ar planšetinį kompiuterį, turintį „Android“ operacinę sistemą. kai naudojate išmanųjį „iPhone“ telefoną ar „iPad“ planšetinį kompiuterį. kai naudojate telefoną ar planšetinį kompiuterį, turintį „Windows: operacinę sistemą.

Šiaulių banko klientai, naudodami mobiliąją programėlę, gali:

  • pasitikrinti sąskaitos likutį ir sužinoti įskaitytas bei nurašytas iš sąskaitų lėšas;
  • atlikti mokėjimus tarp savo sąskaitų Šiaulių banke, vietinius mokėjimus, mokėjimus už komunalines bei kitas paslaugas ir valiutos keitimus;
  • peržiūrėti indėlių sutartis;
  • perskaityti banko pranešimus ir į juos atsakyti;
  • susipažinti su banko naujienomis;
  • surasti bankomatą ir skyrių;
  • sužinoti valiutų kursus;
  • greitai susisiekti su banku.