Elektroninė prekyba

Elektroninė prekyba – tai saugi, lengvai ir greitai prieinama atsiskaitymų negrynaisiais pinigais sistema internete, kurioje interneto pardavėjai gali teikti paslaugas ir parduoti prekes, o SB linijos klientai gali apmokėti už prekes arba paslaugas internetinėse parduotuvėse.

Naujos parduotuvės elektroninės prekybos sąraše:

UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą siuntų pristatymą.

Įrankių centrai STOKKER tai vienas didžiausių kokybiškų, profesionalams ir mėgėjams skirtų įrankių bei sodo technikos pardavėjų Lietuvoje. Kokybiška technika yra patikimesnė, todėl daugeliui prekių suteikiama 3-5 metų garantija. Geresnė technika – ilgesnė garantija.

Tai greitas ir patogus transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas internetu.

ERGO draudimas internetu - privalomasis, kelionių, nelaimingų atsitikimų ir dviratininko draudimas bus Jūsų vos per 5 minutes

Labas, aš – Lapė. Ir aš esu labai Pasiutusi.
Kiekvieną dieną ieškau geriausių paslaugų, kainų ir teikėjų, o radusi – dalinuosi su tavimi. Manau, jog privalau taip elgtis, nes noriu, jog kiekviena moteris skirtų laiko sau – savo poilsiui, grožiui.

www.mezon.lt - tai neribotų duomenų internetas, suteikiantis laisvę naršyti, atrasti, pažinti ir dalintis juo, kad ir kur būtumėte! Namuose, biure ar už jų ribų MEZON taps jūsų nepamainomu draugu. Naudokitės kokybišku ir saugiu interneto ryšiu visame MEZON ryšio tinkle.

www.mistertango.lt - mokėjimų surinkimo paslaugos elektroninėms parduotuvėms.

Telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ savitarnos svetainėje www.manobalticum.lt galima apmokėti sąskaitas ir pasitikrinti informaciją apie suteiktas interneto ir televizijos paslaugas.

Vietinio susisiekimo traukinių kelionės bilietus įsigyti galite ir internetu - bus taikoma papildoma 5 proc. nuolaida.

Internetinėje parduotuvėje daugiau nei 350 tūkst. prekių pavadinimų: nuo kvepalų, elektronikos ir laisvalaikio prekių iki stambios buitinės technikos, santechnikos ir statybinių medžiagų. Prekių pristatymas į namus visoje Europos Sąjungoje.

Tai parduotuvių tinklas, prekiaujantis žaislais ir kitomis prekėmis vaikams. Geri žaislai – geriems vaikams! 

Prekiaujame tuo, ką mėgstame ir renkamės patys - išskirtinės kokybės maisto ir švaros prekėmis, ekologiškais produktais ir prekėmis vaikams. Parduotuvėse Vilniuje ir internetu.