Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nurodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

Galimybių kreditas

Įsirengti namus, įsigyti automobilį ar kompiuterį, rezervuotis viešbučio kambarį prieš kelionę – tai skirtingi tikslai, kuriuos įgyvendinti lengviau, pasirinkus tinkamą būdą pasiskolinti pinigų.

Galimybių kreditas – tai skirtingos galimybės pasiskolinti: vartojimo kreditas, kredito kortelė ir automobilių lizingas. Užsukite pasitarti - pasiūlysime, kuris sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Kiekvienam Jūsų norui – po galimybę

Būsto remontui, baldams, sveikatos išlaidoms

Naujam arba naudotam automobiliui

Pirkimui internetu, kelionėms, automobilio nuomai

Dėl geriausio pasiūlymo Jums kreipkitės į Jums patogiausioje vietoje įsikūrusį  Šiaulių banko padalinį arba internetu – pasirinkite tikslą, spustelėdami žemiau esančią piktogramą, pateikite trumpą užklausą, ir mes su Jumis susisieksime. 

Norite pasiskolinti:

Nekilnojamam turtui, namams įrengti

Skolinkitės atsakingai – netinkamai vykdydami savo finansinius įsipareigojimus, galite prarasti nekilnojamąjį turtą, įkeistą imant kreditą. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi sąnaudas.