Vartojimo kreditas su draudimu

Imdami Šiaulių banko vartojimo kreditą, galite iškart pasirūpinti, kad artimiesiems nereikėtų rūpintis kredito grąžinimu, jeigu Jūsų netektų.

Kodėl verta rinktis vartojimo kreditą su draudimu?

  • sudarant kredito sutartį, sumokama vienkartinė draudimo įmoka ir apdraudžiama kredito gavėjo gyvybė, tad jo mirties atveju negrąžintą kredito likutį padengia gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum“.
  • taikomos Šiaulių banko vartojimo kredito sąlygos.
  • kreditą grąžinus anksčiau, grąžinama draudimo įmokos dalis už likusį laikotarpį, atskaičius sutarties sudarymo ir vykdymo išlaidas.

Pagrindinės draudimo sąlygos

Draudimo įmoka

Vienkartinė ir apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į draudžiamo asmens (kredito gavėjo) amžių, kredito dydį ir terminą.

Draudimo suma

Draudimo sutarties sudarymo dieną draudimo suma yra lygi gauto kredito dydžiui, vėliau – negrąžintai kredito daliai (perskaičiuojama kas mėnesį pagal kredito grąžinimo grafiką).

Draudimo išmoka

Lygi draudimo sumai ir negali būti didesnė už likusią grąžinti kredito sumą pagal kredito grąžinimo grafiką.

Draudžiamasis įvykis

Apdraustojo mirtis draudimo laikotarpiu.

Kreditą grąžinus anksčiau

Jums būtų grąžinta draudimo įmokos dalis už likusį laikotarpį, atskaičius sutarties sudarymo ir vykdymo išlaidas (25 proc.).

Išsami informacija

Vartojimo kredito su draudimu draudimo sąlygos

 

Draudimo pagrindinės informacijos dokumentas

Šią gyvybės draudimo paslaugą teikia gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“, el. paštas life@bonumpublicum.lt.

Kaip gauti?

Pateikus užklausą

Turite planų, bet jų įgyvendinimui trūksta lėšų – užpildykite vartojimo kredito užklausą ir netrukus susisiekę su jumis pateiksime palankiausią finansavimo sprendimą.

Atvykus į padalinį

Vartojimo kredito sutartį galite pasirašyti bet kuriame Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriuje visoje Lietuvoje. Jums prireiks tik jūsų ir sutuoktinio (jei sutartį sudarote kartu) asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės arba leidimo nuolat gyventi Lietuvoje).

Raskite patogiausią sau banko skyrių čia.

Atkreipiame dėmesį, kad bendra mėnesio įmokų, Jūsų mokamų įvairioms kredito įstaigoms, suma neturėtų viršyti 40 proc. visų per mėnesį Jūsų gaunamų grynųjų pajamų.
Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš suteikdamas kreditą, bankas atsižvelgia į Jūsų gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus.
Skolinkitės atsakingai – netinkamai vykdydami savo finansinius įsipareigojimus, galite prarasti nekilnojamąjį turtą, įkeistą imant kreditą. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi sąnaudas.

Jums gali būti aktualu