Visos Šiaulių banko kredito kortelės privatiems klientams – su draudimu!

2014-12-10

Šiaulių bankas rūpinasi ne tik klientų finansine gerove, bet ir jų saugumu. Bendradarbiaujant su UAB DK „PZU Lietuva“, nuo šiol visi Šiaulių banke įsigiję „MasterCard Standard“ ar „Visa Classic“ kredito mokėjimo korteles bus nemokamai iki 30 039,36 litų (8 700 eurų) apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, galiojančiu 24 val. per parą visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Šiaulių banko „MasterCard Standard“ ir „Visa Classic“ mokėjimo kortelių turėtojai, planuojantys kelionę į užsienį, taip patgali pasinaudoti draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ pasiūlymu ir gauti 15 proc. nuolaidą kelionių draudimui.

Iki šiol draudimo paslauga buvo teikiama tikŠiaulių banko klientams, įsigijusiems prestižines „Gold“ mokėjimo korteles. Šių kortelių turėtojai ir trys šeimos nariai kelionės užsienyje metu nemokamai draudžiami medicininių, nelaimingų atsitikimų, bagažo praradimo ir vėlavimo, kelionės atidėjimo draudimais.

Beje, „Gold“ mokėjimo kortelių turėtojai taip pat gali pasinaudoti draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ išskirtiniu pasiūlymu ir gauti 15 proc. nuolaidą papildomam kelionės į užsienį draudimui, kuris ypač aktualus planuojant kelionę, kurioje užsiimama aktyvia veikla / sportu (pavyzdžiui, kalnų slidinėjimu, nardymu, alpinizmu ir pan.).

Kredito mokėjimo kortelės „MasterCard Standard“ ir „Visa Classic“ itin patogi ir saugi atsiskaitymo priemonė, kuriomis galima atsiskaityti už pirkinius, kelionių bilietus, automobilių nuomą, restoranų ar viešbučių teikiamas paslaugas. Prireikus, mokėjimo kortelės sąskaitai gali būti suteiktas kredito limitas. „MasterCard Standard“ irVisa Classic“ mokėjimo kortelių galiojimo laikotarpiui suteikiamas beprocenčio kredito limitas arba nuolatinio kredito limitas.

Klientų pageidavimu, kortelės sąskaita gali būti atidaryta ir tvarkoma pasirinktinai litais, eurais arba JAV doleriais. Įsigyti galima bet kuriame Šiaulių banko padalinyje, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užpildžius paraišką, arba, jei jau esate Šiaulių banko klientams, pateikti paraišką kortelei gauti per „SB liniją.

Daugiau informacijos apie Šiaulių banko kredito mokėjimo korteles bei draudimo sąlygas rasite čia – kviečiame susipažinti.