Vietos investuotojų ir ERPB valdomas Šiaulių bankas stiprina vadovų komandą

2011-02-11

Šiaulių bankas, siekdamas stiprinti pozicijas rinkoje, sutelkė dėmesį į aukščiausią vadovų grandį - į banko ir banko grupės vadovų gretas įsijungia keturi nauji patyrę bankų srities specialistai: Mindaugas Plečkaitis, Gražvydas Šimkus, Mindaugas Rudys ir Rimvydas Mockus.

„Mes džiaugiamės, kad prie Šiaulių banko komandos prisijungė tokie stiprūs, profesionalūs ir didelę bankinę patirtį turintys žmonės. Tikiu, kad jų indėlis, kuriant sėkmingą Šiaulių banką, bus labai svarus, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda. - Ateidami su naujomis žiniomis ir vertinga patirtimi, jie daug dėmesio skirs banko produktų ir paslaugų pardavimui, susitelks į klientų poreikius bei jų lūkesčius“.

Šiaulių banko Kauno regiono vadovu ir filialo direktoriumi pradėjo dirbti Mindaugas Plečkaitis. Per savo 17 metų patirtį finansų sektoriuje ilgą laiką jis dirbo su verslo klientais, vadovavo pardavimo procesams. Prieš pradėdamas dirbti Šiaulių banke, M. Plečkaitis buvo SEB banko Kauno filialo pardavimo privatiems klientams grupės vadovu.

Gražvydui Šimkui patikėta vadovauti Šiaulių banko Klaipėdos regionui ir filialui. Jis bankininkystės sektoriuje dirba jau 16 metų, pastarusoius šešerius metus G. Šimkus ėjo SEB banko Vakarų regiono filialo valdytojo pareigas.

Nuo š. m. kovo 1 d. vadovauti Vilniaus regionui ir eiti Vilniaus filialo direktoriaus pareigas pradės Rimvydas Mockus. Prieš įsijungdamas į Šiaulių banko vadovų gretas, R. Mockus dirbo telekomunikacijų bendrovėse, nuo 2005 m. ėjo įvairias vadovaujančias pareigas SEB banke. Pastaruoju metu jis buvo Fizinių asmenų skolų išieškojimo skyriaus vadovas SEB banke.

Naują vadovą turi ir dukterinė banko įmonė „Šiaulių banko lizingas“ - bendrovės direktoriaus pareigas šią savaitę pradėjo eiti Mindaugas Rudys. Savo karjerą 2002 m. M. Rudys pradėjo lizingo versle, ilgą laiką vadovaujamas pareigas užėmė „SEB lizingo“ bendrovėje, paskutiniu metu - SEB banke. M. Rudys taip pat išrinktas UAB „Šiaulių banko lizingas“ valdybos pirmininku.

„Esu įsitikinęs, kad naujų komandos narių patirtis, kompetencija, energija ir iniciatyvumas skatins mūsų klientus dar labiau pasitikėti Šiaulių banku, lietuviško kapitalo banku“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Audrius Žiugžda Šiaulių banko administracijos vadovo pareigas eina nuo šių metų vasario 1 d.. Prieš tai jis dirbo TEO, AB generalinio direktoriaus patarėju, iki 2009 m. spalio buvo SEB banko Lietuvoje prezidentu. Į Šiaulių banką A. Žiugžda atsinešė 17 metų bankinės veiklos patirtį.

Apie Šiaulių banką
Šiaulių bankas savo veiklą orientuoja į smulkųjį ir vidutinį verslą bei finansinių paslaugų teikimą privatiems klientams. Bankas turi 52 teritorinius padalinius, kurie veikia visoje Lietuvoje. Banko įstatinis kapitalas siekia beveik 205 mln. litų. Didžiausiam Šiaulių banko akcininkui - Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui (ERPB) - priklauso 22,44 proc. visų banko akcijų. Šiaulių bankas yra vienas iš daugiausiai lietuviško kapitalo turinčių bankų šalyje - Lietuvoje registruotoms įmonėms bei privatiems asmenims priklauso 71 proc. banko įstatinio kapitalo.