Vertybinių popierių prekybos Baltijos šalyse platforma – papildoma investavimo galimybė „SB linijoje“

2016-04-20

Nuo š. m. gegužės 12 d. Šiaulių banko klientai „SB linijoje“ turės galimybę ne tik atlikti reikiamas finansines bei kitas elektroninės bankininkystės operacijas, bet ir patogiai prekiauti vertybiniais popieriais Baltijos šalių rinkose.

Jau gegužės 12 d., prisijungę prie „SB linijos“ ir pasirinkę meniu punktą „Investavimas“, Šiaulių  banko klientai, naudodamiesi įdiegtąja vertybinių popierių prekybos platforma, galės atlikti vertybinių popierių operacijas ir kitus pervedimus iš savo vertybinių popierių operacijoms skirtos sąskaitos.

Prekiauti vertybiniais popieriais Baltijos šalių rinkose per šią platformą galės tie Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ naudotojai, kurie su Šiaulių banku yra sudarę Investicinių paslaugų teikimo sutartį. Šią sutartį galima sudaryti atvykus į Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį, o nuo gegužės 12 d. tokia galimybė privatiems klientams bus suteikta ir „SB linijoje“.

Atkreiptinas dėmesys, kad gegužės 12 dieną bus sustabdyta dalies Šiaulių banko klientų naudojama „Eta banko“ vertybinių popierių prekybos platforma. Nuo šios dienos visas vertybinių popierių operacijas ir kitus pervedimus iš savo vertybinių popierių operacijoms skirtos sąskaitos „Eta banko“ platformos naudotojai galės atlikti tik prisijungę prie „SB linijos“. Šie banko klientai, dar neturintys prieigos prie „SB linijos“, kviečiami „Eta banke“ užpildyti prašymą sudaryti „SB linijos“ paslaugos teikimo sutartį (tik privatiems klientams) arba sutartį pasirašyti atvykusį pageidaujamą Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį.

Buvę AB banko „Finasta“ ir AB finansų maklerio įmonės „Finasta“ klientai vertybinių popierių operacijas toliau galės atlikti iki šiol jų naudojamoje vertybinių popierių prekybos platformoje, esančioje „SB linijoje“. Šiems Šiaulių banko klientams jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 (+370 37 301 337, jei skambinama iš užsienio) arba atvykus į bet kurį Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį.